1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Led Armatür yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı...

Başlığı 'Tuzlu Su Kimyası ve Ekipman Portalı' kategorisinde Saruman tarafından 12 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Saruman

Saruman

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Gökhan GÖKYAR
    Adamların ne güzel imkanları var, bu kadar imkana sahip olduktan sonra gerek hobilerinde gerekse diğer alanlarda söz sahibi olmamaları şaşırtıcı olurdu zaten... Nette gezinirken gördüğüm bu sayfaya hayran kaldım.Alttaki videoyuda izlerseniz ne kadar basit ve işlevsel bir armatür ortaya çıktığını görebilirsiniz.

Burada da sitenin kendi adresi mevcut.Led armatür yapmak için geniş bir ürün yelpazesi var, hemde son teknoloji led ve malzemeler ile. Tek sorun Türkiye ye gönderim yok.

http://www.ledgroupbuy.com/makersled-designer-heatsink-kit-professional-grade/

Courageous, Erdem., YIKIKTEMO ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Gökhan abi doğru diyorsun güzel imkanları var,o imkanlar bizde olsa,benim 8 yaşındaki kardeşim bile o malzemeyle armatür yapar. ;) Konuyu paylaştığın için Teşekkür ederim...:)

Saruman bunu beğendi.
  3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Gönderme sorunları çözülse zaten çok ilginç gelişmeler olur bence. Bu tarz işlere kalkışmak için zaten emin olduğun Led vb malzemeler açısından insanın içi rahat olmalı.

Ellerine sağlık hocam.

Saruman bunu beğendi.
  4. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
    Gönderme işleri bir şekilde çözülür de maaliyet ne olur bakmak lazım.
    Bu imkanları ülkemizde görmek güzel olurdu.
    Güzel paylaşım, teşekkürler.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Saruman bunu beğendi.
  5. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    valla güzelmiş aslında o aliminyum profilde bitiyor bütün iş profil güzelmiş Led üretimi yapan bir firma bu profili görürse belki yaptırabilir.

Sayfayı Paylaş