1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Led armatür.

Başlığı 'Kendin Yap-Kendiniz DIY Yapabilirsiniz' kategorisinde salih-ars tarafından 25 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. salih-ars

salih-ars

İsim:
    salih arslantürk
    Akvaryum ölçüsü 230x70 h 55
    Komple led yapacağım.
    Ledler, oranlar renkler v.s.
    yardım bekliyorum arkadaşlar.
    Ledleri döşemek için alüminyum levha almam gerekli midir ?

2. mekatronik

mekatronik

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Erdoğan
    @salih-ars

Açmış olduğunuz konu, ilgili bölüm altına taşınmıştır. Buradaki başlıklarda yapmayı düşündüğünüz armatürle ilgili gerekli bilgileri bulabilir veya paylaşımınızı devam ettirebilirsiniz.

MESUT_KERİM, şeref24 ve salih-ars bunu beğendi.
  3. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Salih bey kesinlikle yanlış anlamanızı istemem. Ama henüz bu aşamada iseniz çok zorlanırsınız. Sadece renk belirlemek le olmuyor.
    Uzun zamandır uğraşıyorum ledlerle. Sizler fişe takıp yakıyorunuz ama onun arkasında çok hesaplamalar, hesaplamalara göre malzeme seçimleri var. Tankınız çok büyük bu tanka yapacağınız aydınlatma masrafınız boşa giderse can yakar. Çok armatür yaptım ama hala değiştirebildiğim şeyler oluyor.
    Yinede yapacağım derseniz benim DIY bölümünde açtığım konular var onları bir inceleyin belki birşeyler şekillenir kafanızda

salih-ars bunu beğendi.
  4. salih-ars

salih-ars

İsim:
    salih arslantürk
    Ben aşama aşama geçme niyetindeyim. Haliyle bütçeye göre hareket ediyorum. 1 seneyi bulur geçişim.
    Evet armatür led olayı çok karışık.
    Muhakkak sizin gibi üstadlardan yardım almak gerekiyor. Geçiş süresini uzun tuttuğum için önceliği armatüre verdim

MESUT_KERİM bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş