1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Leopar Vatoz Savaşları (3 perde)

Başlığı 'Japon, Vatoz, Çöpçü ve Diğer' kategorisinde Neverlander tarafından 29 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
  2. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Ayır bunları ayır üzerlerine bi kova su dök :)

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Leopar Vatoz Sava_lar1 (3 perde)

Abdullah hocam senin videolara bayiliyorum ben. Ilk firsatta izleyecegim. Nerde bir enteresanlik var sede bu ara.

4. Desert Falcon

Desert Falcon

Vur vur kafasına kafasına :basardim: sopa:

Benim cüce vatozlarımda 3 ay alışamadıydılar birbirlerine.Önce gelen sonra geleni kovalayıp druyordu kumları havaya kaldırıyorlardı keratalar ama alıştılar artık birbirlerine.Yinede fazla samimiyetleri yok :hasta:

5. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Enteresanlık mı? Temel Hocam beş leopar vatozdan biri kafayı sıyırdı sadece... Gelene gidene dalıyor herfi (mi hatun mu artık)... Hayır akvaryumun içi tıka basa bitki dolu olmasa yakalayacağım herzeyi ama olmuyor işte... Bir de aynı arkadaş olduğunu tahmin ediyorum su yüzeyinde sırt üstü yatıp yem yiyor... Kulaklarım çınlıyor... Emrah'ın söyledikleri aklıma geliyor...

6. turqer

turqer

İsim:
    Türker Sezgin
    Dün gece izleyememiştim videoları...Güzel yakalamışsınız hocam :heyo:
    Kulaklarınızı çınlatan şeyi sorsak mıı sormasak mıı pala.gif

7. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Sorma Türker...

Valla tesadüf oldu bunların böyle savaştığını görmem... Çoraplarımı giymeye çalışıyordum kanepeye (tam akvaryumun karşısında sayılır) oturmuş... Bir anda tuhaf birşeyler döndüğünü farkettim... Kafamı kaldırınca o iki vatoz birbirine girmişti... Öncesi de vardı videoların, biraz daha şiddetli idi... Ama ben kamerayı getirtene kadar biraz ateşleri söndü... Yoruldular heralde...

Sayfayı Paylaş