1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Lepistes ölümleri

Başlığı 'Canlı Doğuran Portalı' kategorisinde LYILMAZ tarafından 23 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. LYILMAZ

LYILMAZ

Yer:
    Bursa
    İsim:
    Levent YILMAZ
    Merhaba son bir haftadir 2 disi 1 e lepistesimi kaybettim. Son su degisimi 10 gun once oldu dip.cekimiyle birlikte 5 gun dinlenmis su deep aqua fix su duzenleyici ve bir tablet kaya tuzu eklendi 50 Lt % 40 degisim yaptim. Tankdaki canlilar 1 cift panda copcu 1 cift komando copcu 1 cift cuce vatoz 2 e 2 d moli 3 d 1 e lepistes 20141023_064851.jpg 20141023_064801.jpg

2. Erdal

Erdal

3. LYILMAZ

LYILMAZ

Yer:
    Bursa
    İsim:
    Levent YILMAZ
    Tesekkurler guzel bi forum orasi ama pek ilgili degiller ve resim yuklemesi yapamadim. bugun bi tane daha kayip var su degisimi yapicam

4. Erdal

Erdal

Zaten %40 değişim yapmışsınız tekrar bir su değişimi eğer çok elzem değilse gereksiz. Biraz beklemede fayda var. Bir de neden kaya tuzu kullanıyorsunuz ? Akvaryumdaki kum, ekipman, bitki vs ne varsa paylaşın ona göre bir şeyler yapmaya başlayalım.

5. LYILMAZ

LYILMAZ

Yer:
    Bursa
    İsim:
    Levent YILMAZ
    Peki.. Oncelikle ilginiz icin tesekkur ederim. Akvaryumcu ayda bir 1 tablet su degisiminde kullan demisti onun icin kullanmistim. Siyah hagen kumum var selale ic filtre 100w isiticim birde aksesuar olarak kemer kopru ve batik gemi hatta fotoda atayim. 20141011_124854.jpg

Sayfayı Paylaş