1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Lepistes İle Birlikte Kılıçkuyruk

Başlığı 'Tatlı Su Hobiye Başlangıç Portalı' kategorisinde murat1234567 tarafından 9 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. murat1234567

murat1234567

İsim:
    murat karaca
    Amerikan Lepistes almayı ve kılıçkuyruk almayı düşünüyorum. Sizce tavsiye edermisiniz ve hala akvaryumumda lepistes besleyiorum, birlikte yaşarlar mı? saat:gifsaat:gif

2. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Cevap: Lepistes İle Birlikte Kılıçkuyruk

Olur, sıkıntı olmaz.

3. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Kadıköy/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay

Merhaba,kılıç kuyruklar lepisteslerinizin kuyruklarını didikleyebilir....Bilginize

4. M.Efe.Ceylan

M.Efe.Ceylan

İsim:
    mert efe ceylan

Genel olarak bir sıkıntı olmaz ben besliyorum ama dikkat et boyut farkı olursa lepisteslersaldırabilir. Birde alıcaksan ital değil bulursan yerli al italler kadar görkemli olmasalarda uyum sorunu yaşamazlar ömürleri daha uzun olur alırsan bizi bilgilendirmeyi unutma yardımcı olmak isterim :)

5. murat1234567

murat1234567

İsim:
    murat karaca

bilginiz için teşekkürler :)

6. M.Efe.Ceylan

M.Efe.Ceylan

İsim:
    mert efe ceylan

rica ederim bir sorun olursa resimlerle beraber yaz foruma üye olmak aklıma yeni geldi ama nerdeyse 4 senedir büyük boy akvaryumlarda tam techizet tropikal bakıyorum başıma neler geldi neler acayip ölümler hastalıklar ws. :) bir sorun olursa yardım etmekten mutluluk duyacağıma emin olun :)

saygılarımla..

Sayfayı Paylaş