1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Lepistes akvaryumu

Başlığı 'Canlı Doğuran Portalı' kategorisinde Batuhan32 tarafından 25 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Batuhan32

Batuhan32

İsim:
    Batuhan Üremiş
    İyi günler lepistes akvaryumu kurmak istiyorum şuan ciklet var onları arkadaşıma vericem bir arada yaşayan canlı doğuranlar beslemek istiyorum akvaryum dizaynım nasıl olmalı ilk lepistes alıp sonra mı moli falan almalıyım yoksa hepsini bir arada koysam olur mu resim koyabilrsem görürsünüz dekor içinde yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar

Ekli Dosyalar:

• image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      56,1 KB
      Görüntüleme:
      357
  2. tolga cetin

tolga cetin

Yer:
    Antalya, Turkey
    İsim:
    tolga cetin
    Merhabalar oncelikle foruma hos geldiniz.akvaryum dizayniniz icin canli doguran akvaryumunda kaya , plastik maddeleri oneremem cikartin kesin suretle. suyu sertlestirir kaya ve canli doguranlar icin bence kumunuzu cikartip hagen , lav kirigi yada ikisindende karisik koyup oncelikle hassas olmayan canli bitkiler yapmanizi oneririm . Cunku akvaryum oturduktan sonra yaklasik 25 ila 45gun arasinda yavru almaya baslayacaksiniz. yavrularin saklanmasi icin gerekli. yavruluk kullanmanizi onermem oncelikle ucuz ve dayanikli birkilerden yavrularin saklanabilecegi bolum olusturun lutfen. baliklarin canli doguran olarak hepsini koymaniz bir sorun yaratmayip bence daha iyi olacagimi dusunuyorum. hepsi ayni anda adqpte olacaklardir. iyi hobiler diler. fotograflarinizi paylasmanizi dilerim...

Batuhan32 bunu beğendi.
  3. Batuhan32

Batuhan32

İsim:
    Batuhan Üremiş

4. Batuhan32

Batuhan32

İsim:
    Batuhan Üremiş
    Çok teşekkür ederim yorumlarınız için komple boşaltıyorum o zaman içindekileri kuma direk bitki alıp koysam olurmu yoksa dibe gübre almak zorundamıyım

5. mustafaizmir

mustafaizmir

Yer:
    Konya, Turkey
    İsim:
    mustafa uysal
    Bence hepsini bir koysan daha sağlıklı olur tankın bi köşesine de mutlaka bitki koymanı öneririm lepistes canlı doğuran yavrular çıkar çıkmaz saklanacak yer bulmuş olurlar iyi günler.

Batuhan32 bunu beğendi.
  6. Batuhan32

Batuhan32

İsim:
    Batuhan Üremiş
    Hangi bitkiyi önerirsiniz peki ben hiç bilmiyorum bir de gübre almalımıyım sıvı gübre varmı

7. tolga cetin

tolga cetin

Yer:
    Antalya, Turkey
    İsim:
    tolga cetin
    Ben tesekkur ederim. tilki kuyrugu , sazlik kullansbilirsiniz baslangic olarak . tercihen su ustu bitkiside kullanabilirsiniz. sivi gubre satilmaktadir. yeterli olacaktir. Ve akvaryuma bitkilerle birlikte birde katil salyangoz alin derim. ufak salyangozlar tureyebilir bitkiden dolayi. katil salyangoz yem olarak kullanip cogalmalarini engeller...

Sayfayı Paylaş