1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Lepistes aldım, lütfen yardım edin?

Başlığı 'Canlı Doğuran Portalı' kategorisinde hca tarafından 18 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1. hca

hca

İsim:
    Hüseyin
    lepistes aldım lütfen yardım edin

:) Ama o kadar sisik gorunuyordu digerinden hafif siyah benegi de vardi yav

2. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü

Stresten doğuramıyor hala galiba... Yakında Azrail doğurtur...

3. hca

hca

İsim:
    Hüseyin

akvaryumda yaşayan tek balık o kaldı doğurmayan :) yav bir erkek alsammı yanına ya nolacak benim halim huh:

4. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece

Ya hüseyin git iki tane daha karnı dolu dişi al doğurur onlar hem zaten doğursada el kadar akvaryumda sen görüp toplayana kadar onlar besin zincirindeki yeri almış olacaklar :D

5. hca

hca

İsim:
    Hüseyin

tek istediğim doğurduğunu görmem :) gerisi boş hediye zaten :)

6. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece

Hüseyin bir tane karnı dolu dişi al ;) bir iki gün bekle doğursun sende gör :)

7. ozg...

ozg...

yeni bir başlığa gerek kalmadan bütün sorularımın cevaplarını bulduumm :):)

8. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü

Hüseyin bu başlığı açtığında Emrah (Emrah Ece) ve beni sabırla sorularını cevaplıyoruz diye eleştirenler olmuştu ama biz ikimiz biliyorduk ki Hüseyin'in her sorusu yeni akvaryum açacak tüm arakadaşların ortak soruları idi... Ve o zaman ikimiz de bu başlık her yeni akvarist arkadaşımıza yol gösterecek bir başlık olacaktır demiştik... Ona göre de en detaylı şekilde Hüseyin'in sorularını cevaplamıştık, A'dan Z'ye... O zamanda başlığın çok uzadığını ve kmsenin bu kadar yazıyı okumayacağını söylemişlerdi... Ama biz yine biliyorduk ki bilgi kaynağını bulduğunda Türk insanı sabırla sonunu da getirir...

Evet Özge Hanım... Siz bizi haklı çıkardınız ve Hüseyin'in bu kadar soru sormasının, Emrah'la benim bu kadar soruyu detaylı şekilde cevaplamamızın boşa olmadığını teyit etmiş oldunuz... Bunun için size çok teşekkür edyoruz... :cicek:

Bu arada aramıza hoşgeldiniz...

9. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece

İşin aslına bakarsak Hüseyinden sıkılmış olsamda :F Bu başlık gayet iyi oldu sorular mümkün olduğunca basit cevaplandı suyunu koy ilacını koy balığını ekle suyunu şöyle değiş gibi basit blimsel terimleri pekte içermeyen googlede akvaryum diye aratan insanın rahatlıkla girip sıkılmadan okuyacağı bir tek konu ile akvaryum kurdurabilecek bir başlık oldu bence, bizim insanlarımız makale görünce uzun uzun yazılar görünce korkup kaçıyor nedense :) ama bu başlık birçok makaleden daha uzun olsada kendini okutturuyor demekki.
    saygılar... .Ş.

10. ozg...

ozg...

asıl ben size teşekkür ediyoruum...
    hoşbuldukk .. :)
    :cicek:

11. hca

hca

İsim:
    Hüseyin

benden sıkılanlar olsa da :D fayda sağlamak güzel bir olaymış

12. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece

Hüseyin sen buralardamıydın hayırdır öldürdünüzmü yoksa balıkları :D epeydir bişey sormuyorsun smiley18.gif

13. yasemin elif

yasemin elif

İsim:
    yasemin elif
    Birisine akvaryum almak iyi bir fikir değil bence. Aslında çok güzel ama şimdi suyunu değiştirmeyi anlat, bakımı anlat, yemi anlat, hastalığı anlat karşısındaki bunları bende biliyorum diye içinden geçirir ve karşındakinin böbürlendiğini zanneder.

14. barisy

barisy

İsim:
    Barış Yıldırım
    Direk su içine konan ışıklar iyi değil (yada yararı yok) üstten ışık alırsan daha memnun olursun

Sayfayı Paylaş