1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Lepistes Görüntüleri

Başlığı 'Canlı Doğuran Portalı' kategorisinde taygun tarafından 11 Aralık 2010 başlatılmıştır.

1. taygun

taygun Guest

Yıllardır duyduğum bir söz vardı. "Balık besleyenler, yıllar sonra döner ilk balığını tekrar besler" Hiç aklıma gelmezdi tekrar Lepistes besleyeceğim.

Bir hevesle çektiğim görüntüler.

Umarım beğenirsiniz

Saygılar

2. zgrkaralar

zgrkaralar

İsim:
    Özgür KARALAR
    Abi çok beğendım bendemı alsam yarın güzel bir kaç lepistes :). Çok iyi lepistesler seçmişsin abi. Ancak ben farklı kuyruklu lepisteslerde bekliyordum videonun devamında :)

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Abi tam taygun prodüksiyon olmuş. Ellerine sağlık. Eski beslenen canlılara dönmek bazen hoştur. Fakat ben hiç Lepistes beslemedim, yani hiç beslemek nasip olmayacak demektir. Ellerine sağlık maşallah.:nazar:

4. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    Maşallah çok güzeller abi eski günlerimi hatırlattı bana.

5. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT
    Çok güzeller, ellerinize sağlık.

6. taygun

taygun Guest

Hepinize teşekkürler. İnşallah bunlardan iyisini diğer üyeler de yaparlar.

Onur Bey, balıkları aldıktan sonra sizin de sitenize üye oldum. Okunacak çok konu var daha.

Gönül ister ki diğer türleri de besleyeyim ama zor. Farklı türleri de aynı tanka koymaya gönlüm elvermedi. Onun için Özgür farklı lepistesleri göremedin. Seninle görüştüğümüzde Moscow Blue almaktan bahsetmiştik ama sonrasında kırma olmasın diye almaktan vazgeçtim. Bir ara ciddi ciddi 300 litreyi lepistese çevireyim dedim. Olur mu olur. Bitkilerden de vazgeçmemiş olurum. Ama o zaman da çiklitleri ertelemek durumunda kalırım. :smiley33:.

Bakalım göreceğiz.

Saygılar

7. barisy

barisy

İsim:
    Barış Yıldırım
    Ellerinize sağlık bitkilerden vazgeçmek zordur..

Sayfayı Paylaş