1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Lepistes ve Moli Ne Zaman Doğurur?

Başlığı 'Canlı Doğuran Portalı' kategorisinde KaderiniSev tarafından 3 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. KaderiniSev

KaderiniSev

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Buğra Murat Köse
    Arkadaşlar videoda görmüş olduğunuz moli ve lepistes ne zaman doğurur acaba, lepistesin karın bölgesi iyice siyahlaştı ve yamuk yamuk yüzüyor fark edersiniz ve o küpün içinde 2 tane erkek moli var sadece yem attığımda küpün içinden çıkıyorlar acaba onlar hastamı ?

veysel ve Alparslan bunu beğendi.
  2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Hoş geldin Murat. Akvaryumun ve balıkların güzel yakında doğururlar istemesen bile çoğalırlar merak etme ortam güzel bitkide var, daha net ve geniş açılı bir video yaparsan iyi olur. Akvaryumun kaç litre ve ekipman bilgisi verir misin. Balıklar da sıkıntı yok gibi...

3. KaderiniSev

KaderiniSev

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Buğra Murat Köse
    Hoşbuldum kardesm akvaryum 25x50 boyutunda selaleli motor var 1de lamba var su altında calısan akvaryum peteğin yanında durdugu için ve ısık geceleri suyu azda olsa ısıttıgı için ısıtıcıya gerek duymuyorum su 24 ün altına inmiyor zaten de diger balıklar sorun yaratırmı acaba moli lepistes çöpcü vatoz ve melekler var ve rafya alsam plastik oldugu için hayvanlara zarar verebilr mi.

4. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Melekler varsa işin biraz zor melekler avcıdır diğer balıkların yavrularını yerler, bol bol rafya eklemelisin, rafyanın salınım yaptığına şahit olmadım kullan derim...

5. KaderiniSev

KaderiniSev

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Buğra Murat Köse
    Melekler büyük oldugu için aldıgımdan beri hantal 2 side bilgilendirdiğin için cok tesekkür ederim kardesm.

6. SuSKuN-BoLu

SuSKuN-BoLu

Yer:
    Bolu
    İsim:
    isa yıldırım
    Rafya işine bende el atıyorum.. Sağ olun arkadaşlar ..

7. KaderiniSev

KaderiniSev

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Buğra Murat Köse
    Kasımdan bu yana lepistes ve moli çoktan doğurdu yavruları aldım lepisteslerin 5 i gözle görülür derecede büyüdü bir kaç haftaya büyüklerin yanına alıcam Ne yazıkki molilerin bütün yavruları öldü 2 tane hariç onlarda gayet büyüdü fakat bu ölen yavruların sorunlarını çözemedim acaba neden öldülerki yavrulukta.

Sayfayı Paylaş