1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

lepistesim kıpırdamıyorrr :(

Başlığı 'Canlı Doğuran Portalı' kategorisinde serkan223 tarafından 23 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. serkan223

serkan223

arkadaşlar hatırlarsanız geçenlerde çok kaliteli lepistes arıyorum diye başlık atmıştım...evet o aradığım lepisteslerden buldum ve yüksek fiyat vererek :( Smokin Lepistesler(Tuxedo): lepistes aldım..2 tane ama 1 tanesi 4 gündür çok iyiydi canlıydı ama şuan dün ve bugün suyun dibinde köşede hiç kıpırdaman yem yemeden duruyor...kanadını yüzgeçlerini herşeyi bıraktı kendinden bezmiş halde...napmam gerekli arkadaşlar acil yardım balığım ölmesinnn :(

2. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan

Serkan bey öncelikle geçmiş olsun ama tank ve tankta yaptığınız son işlemler için bize biraz bilgi vermeniz lazım.. tankta ki balık türü ve sayılarınıda yazarsanız bişeyler önerebiliriz ama ne derece faydalı olur bilemiyorum..

3. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Sağlıklı bşr balıkta bulunmaması gereken şeyler bunlar abi. Tankta ne var ne yok ? Son zamanlarda değişiklik yaptın mı ? Su çekme veya ekleme yaptın mı ? Isı kaç derece ? Isıtıcın var mı ?

Kısacası tankınla ilgili genel bilgilere değinirsen yardımcı olmaya çalışırız.

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Geçmiş olsun. Daha detaylı bilgi yanında bence balıkların satın alındıkları anki durumlarıda önemli. Bazen özel tür lepistes adı altında akvaryumcularda onlara ait akvaryumlar görürüm ve suları sarımsı yeşildir. Sizi tanımıyorlarsa vitaminli su derler ama aslında baktopurlu sudur. Buna dikkat edin derim çünkü yanımda bu akvaryumlardan canlı doğuran satın alan çok gördüm.

Akvaryum ve uygulamalar hakkında geniş bilgi iyi olur.

Sayfayı Paylaş