1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Lepistesim Morardı...!!!!

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde ulasbilir tarafından 1 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. ulasbilir

ulasbilir

İsim:
    ulas bilir
    1 hafta önce doğuran ve dün ana tanka aldığım dişi lepistesim tekrar hamile fakat gayet iyi yüzüyor ve erkek okadar çok kovalamıyor,ama dişimin kuyruğunun başlangıcından sırt yüzgecine kadar ayrıca:
    Sağ gözü
    Ağız çevresi
    Sağ karnı(dişilerde olurya parlak gri,hamile olunca orası şişer ya o kısmı)

Sağ karnı lepitesimin doğumuna saatler kala o kısmı yine aynı olmuştu,siyahlaşmıştı sonra doğurdu geçti,ama şimdi sanki tekrar doğurmasına az kaldı gibi ama daha çok var yeni hamile karnı bile şişmedi.

Lütfen yardım edin neden morardı ve geçer mi ağzı biraz geçti gibi oldu gözüde mor(siyahımsı)göz bebeği belli değil(çok dikkatli bakınca belli)Lütfen yardım edin nasıl geçer bu morluk ve bişey yaparmı?? LÜTFENN!!!!:der:

2. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Bence önemsenecek birşey değil su değerlerinde bozulma yoksa filtrasyonunda sorun yoksa dişiyi diğer kaba aldığında yine alışmış olduğu akvaryum suyu varsa ve yakın zamanda su değiştirdiysen telaş etme... Güzel yiyecekler ver dişilere kendilerini toparlasınlar çok yoruluyorlardır tabi kolay değil...

Sayfayı Paylaş