1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

lepisteste kuyruk erimesi

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde KaderiniSev tarafından 27 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. KaderiniSev

KaderiniSev

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Buğra Murat Köse
    1 d 1 e lepistesim var moli valifera tankında ve lepistesin dişisinde kuyruk erimesi var galiba yada 1 tane gurami hediye geldi bana fazla büyük değil 5 cm kadar o mu tırtıkladı acaba? sorum şu ki lepistesteki hastalık molilere valiferalarada geçermi acaba? Lepistesler bence çok narin balıklar bir türlü beslemeyi başaramıyorum galiba.

2. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Sana daha Iyi yardimci olmamız için Fotoğraf eklermisin

3. KaderiniSev

KaderiniSev

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Buğra Murat Köse
    Miraç kameram kötü olduğu için video çektim gördüğün gibi balık sürekli yukarda kuyrukları çatlak hep o videoda gördüğün gurami yapmış olabilir mi

Alparslan bunu beğendi.
  4. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Bu olay genelde Erkek lepisteslerim kavga ettiğinde kuyruklarını ısırıp bu şekilde parçalıyorlar ama dişiye Kuyruk erimesi de diyebiliriz Guramide yapmış olabilir şunu söylemek istiyorum balıkların aç mı yada suda elektrik kaçağı felan mı var çok ani hareketler sergiliyorlar

5. KaderiniSev

KaderiniSev

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Buğra Murat Köse
    Yem vermiştim onu kapmaya çalışıyorlar kuyruk erimesiyse diğerine bulaşırmı?

6. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    bu kuyruk erimesinin bir nedeni de şu olabilir Su değerleri ?? ne zaman su değişimi yapıyorsun kaç litre alıp kaç litre ekliyorsun. Bulaşıcıdır.

7. KaderiniSev

KaderiniSev

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Buğra Murat Köse
    Haftada 1 5 litre alıp veriyorum ama suyu dipten çekemiyorum bitkiler yerinden çıkıyor

8. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Dipten çekmen önemli değil. Aynen o şekilde devam et benim bildiklerim bu kadar Buğra Başka bilen birileri yardımcı olacaktır.

9. KaderiniSev

KaderiniSev

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Buğra Murat Köse
    Tamam çok teşekkür ederim

Ankaraguclu bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş