1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Light House Marka Rgb Led Armatür

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde many4x tarafından 2 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. many4x

many4x

Yer:
    ısparta
    İsim:
    mehmet firez
    Tankıma küçük gelecek olan rgb led sistemli gün similasyonu yapabilen hiç bir sıkıntısı olmayan armatürü satmak istiyorum kesinlikle yosun gibi problemleride yaşamadım yeni aldiğim kurulumuna başladığım tanka küçük gelecek

fiyati:2.000.00

Ekli Dosyalar:

2. muzaffer6292

muzaffer6292

Yer:
    bursa
    İsim:
    muzaffer buldag
    Ölçülerini yazabilirmisiniz acaba?

3. many4x

many4x

Yer:
    ısparta
    İsim:
    mehmet firez
    89*45*6

4. muzaffer6292

muzaffer6292

Yer:
    bursa
    İsim:
    muzaffer buldag
    Benim tankın uzunluğu 117 cm yeterli olurmu? yüksekliği 70 cm ama Mh kullanıyorum şuan 2 adet 150 w 20.000 k

5. many4x

many4x

Yer:
    ısparta
    İsim:
    mehmet firez
    Muzaffer abi suan ben armatürü 130*60*50 lık tankta kullanıyorum yalan soylemeye gerek yok sag ve soldan 10 cm alana yetmıyor ama 117 cm im rahatlıkla yetecegi kanatindeyim kum üzerindeki canlıların falan durumları gayet iyi isteren video veya foto ayrıntılı bir sekılde yollayabılırım

6. muzaffer6292

muzaffer6292

Yer:
    bursa
    İsim:
    muzaffer buldag
    Gerek yok foruma güvenimiz sonsuz. :portaliseviyoruz: Paraya kıyıp adam gibi armatür almadım.:( 2 tane MH var ama tipi bir garip oldu.Senin armatürü araştırdımbiraz baya bir iyi temo19
    Maddi durumu bir toparlamam lazım ki size en azından mantıklı hakkını verecek bir fiyat verebiliyim.Eğer satılmamış olursa ki işallah iyi bir rakama satabilirsiniz.Tabikide talip olurum temo11

7. many4x

many4x

Yer:
    ısparta
    İsim:
    mehmet firez
    Suan benim bir acelem yok zaten abi 1.50 tankın üzerinde kendi Işık sistemi geldi zaten tank ve Işık büyük ihtimalle hafta sonu bosa çıkacak istediğin zaman ulaşabilesin abi forumdan bana

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş