1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Limnobium laevigatum ve Lemna minor

Başlığı 'Tatlı Su Satış İlanları' kategorisinde Onur G. HİTİT tarafından 1 Ocak 2012 başlatılmıştır.

1. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT

İlan Tarihi: 01.01.2012

Kargo Ödemesi: Alıcı ödemeli kargo.

Kargonun Gönderileceği Şirket(ler): Aras veya Yurtiçi olabilir.

Satılanın Adı veya Türü: Limnobium laevigatum ve Lemna minor bitkileri

Adet: Limnobium laevigatum 20-30 adet var sanırım. Lemna minor da 1-2 su bardağı dolduracak kadar var.

Fiyat: Para değil de takas... Varsa bir miktar Glossostigma elatinoides ile takas yapabilirim. Veya başka bitkilerle takas da olabilir duruma göre (öncelik Glossostigma elatinoides bitkisiyle takastır).

İlan Türü: Bitki ilanı

Fotoğraflar: Aşağıdaki fotoğraflarda iri olanlar Limnobium laevigatum, minik olanlar da Lemna minor bitkileridir.

Ek Mesaj: Lemna minor kolay bir bitkidir. Hatta tam bir baş belasıdır. Limnobium laevigatum ise pek kolay bir bitki sayılmaz. Bakımı kolay değildir, ama zor da sayılmaz (bazı kaynaklarda zor bir birki olduğu belirtilmiş). Orta/yüksek ışık ister. Sıvı gübre takviyesi ister. Yavru balıkların saklanmalarına veya labirentli balıkların yuvalanmalarına olanak tanıyan harika bir yüzey bitkisidir. Yüzey bitkileri arasında en hoş görünüme sahip olan bitkilerden biridir.

Sayfayı Paylaş