1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

LK Hakkında Duyuru

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde Onur G. HİTİT tarafından 27 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT
    Sitemizde (yani www.lepisteskulubu.org sitesinde) dün akşam saatlerinde yaşanan teknik sıkıntıdan dolayı, forumumuzdaki Mayıs 2014 tarihinden sonraki tüm veriler (kullanıcı profilleri, açılan başlıklar, yazılan iletiler vesaire) yok olmuştur.

Forumu şu anda işler hale getirebiliriz, ama en sonki veriler dediğim gibi Mayıs 2014 görünüyor. Bu yüzden forumu geçici süreliğine kapattım.

ÖNÜMÜZDE BİRKAÇ SEÇENEK VAR:

1- En son aldığımız yedeği (2 gün öncesine ait) geri yükleriz ve sorun ortadan kalkar, ama panele erişimle ilgili teknik bir sorun olduğu için bu işlemi şu anda yapamıyoruz.

2- Forumu şu an, hemen şu dakika açarız, ama bu durumda Mayıs 2014 tarihinden sonraki tüm veriler yok olmuş olur.

Ben ilk seçeneği düşünüyorum. Hosting firmasıyla çoktan iletişime geçtik ve durumu düzeltmeye çalışıyorlar. Durum düzelmez ise ikinci seçeneği devreye sokmak zorunda kalacağız. Forumun tamamen yok olmasındansa son dört ayın yok olması daha kabul edilebilir olur. Bu arada, her iki seçenekte de forum birkaç gün kapalı kalacak.

Aslında bir diğer seçenek de şu ki; bu işlerden anlayan birine forumu devretmek istiyorum. Yani sizin deyiminizle "ADMİN" olmaya hevesli ve SMF, PHP konusunda bilgi ve tecrübe sahibi biri çıkarsa forumu devredebilirim. Ben de böylece emekli olurum, herkes gibi sıradan bir üye olarak devam ederim ve bir köşeye çekilip hormonsuz ve organik lepistesler yetiştirebilirim. :) Madem ki bu işi arada sırada da olsa elimize yüzümüze bulaştırıyoruz, bu işe hevesi olan ve bu işten anlayan arkadaşların önünü açmak gerekir.

Siz değerli takipçilerimize duyurayım dedim. Birkaç gün böyle olacak. Duyanlar duymayanlara duyursun, bilenler bilmeyenlere bildirsin.

Onur G. HİTİT - LK Yönetim Kurulu Başkanı - lepisteskulubu@gmail.com

Ekli Dosyalar:

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Üzüldüm Onur Hocam, geçmişte bunları bolca yaşayıp hobiden nefret ettigimiz dönemler olduğundan seni çok iyi anlıyorum. LK gördüğüm en özgün forum sitesi, inşallah severek ilgilenecek arkadaşlar çıkar.

Onur G. HİTİT bunu beğendi.
  3. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT
    Düzelir aga, düzelmeyecek bir şey yok. Sadece teknik bilgim yetersiz kalıyor bazen. MEsela plesk panelden cpanel olayına geçmemiz gerekiyor, nasıl olacağı konusunda hiçbir fikrim yok.

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hocam seninle bu konuları biraz yazismamiz gerek. Elimden geldiğince fikir ve destek veririm ama maalesef forum alt yapısı smf olduğu için kısıtlı yol alınabilir.

Cpanel kısmını sen düşünme, bulunduğun host firması sana paneli açıp siflerini verecek. O tarafta yapılması gereken pek bir sey yok. Sen host firmadan ftp giriş bilgilerini al sitenin yedeğini yükletip. Forum tema değişimi, title ve açıklama gibi kısımları yapılır.

Onur G. HİTİT bunu beğendi.
  5. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT
    Tamam aga. Plesk paneldeki yedekleme kısmının sorununu hallettikleri an, bilgisayardaki son yedeği geri yükleyeceğim. Daha sonra Cpanel ve tema falan filan konularında dirsek temsaında oluruz seninle. ;)

Çok sağ ol.

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  6. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT
    Sitemiz birazdan aktif hale getirilecektir Duyurulur.

Sitemizin güvenliği ve işleyişi için "AGAMIZ"dan (Temel Aga) yardım ve destek bekliyoruz ilerleyen günler içinde. :)

Sayfayı Paylaş