1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Mücevher eşlerin anlaşamaması

Başlığı 'Amerikan ve Piranha Balıkları' kategorisinde hkmtrn tarafından 13 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. hkmtrn

hkmtrn

Merhaba arkadaşlar dün akvaryumumu boşlaltıp 1e 1d mücevher koydum eş tutmalarını beklerken bugün dişinin iyice kızardığını gördüm ve gözlemledim. Dişi hazır gibi ama erkek sürekli kaçıyor ve hiç renginde değişim yok. Dişi sürekli koValıyor. Beklemem mi lazım yoksa erkeği değiştirmek mi gerek.
    Resim ve ağır çekim video ekliyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
    ImageUploadedByTapatalk1450041246.027375.jpg ImageUploadedByTapatalk1450041259.193665.jpg

iPhone 5S'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

2. hkmtrn

hkmtrn

Konu hakkında bilgisi olan yok mu acaba ?

iPhone 5S'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

3. Burcu

Burcu

Yer:
    İstanbul Anadolu
    Merhaba. Dişi balık sayısını 2 ye çıkartıp, 2. bir kaya/yuva ekleyip, su sıcaklığını 27-28 derece yapıp, bir müddet artemia veya karides ile beslemenizi tavsiye ederim. Sonuç alamazsanız balık değiştirirsiniz.

4. hkmtrn

hkmtrn

Eş tuttuktan sonra 2. Dişiyi ne yapacağım. Resimde gördüğünüz kayadan yuvanın aynısı akvaryumun diğer köşesinde de var.

iPhone 5S'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi ImageUploadedByTapatalk1450088353.085482.jpg
    Tabi şuan içindeki yavrular yok bu eski foto.

Düzenleme: 14 Aralık 2015

Sayfayı Paylaş