1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Mıknatıslı Cam Sileceği Aranıyor

Başlığı 'Tatlı Su Arıyorum İlanları' kategorisinde LostRua tarafından 28 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Arkadaşlar, Konya veya çevresinde ya da kargo ile gönderebilecek arkadaşımız varsa evinde kullanmadığı. Artık ihtiyacı olmayan, bir heyecanla alıp evinde tutmak zorunda hisseden bir arkadaşımız varsa o cam sileceğine talibim. Camım 6 mm bile değildir, o yüzden her cam sileceğinin sorun çıkarmayacağına inanıyorum. Eğer elinde olan varsa benimle irtibat kurarsa, yada bu başlık altından yazarsa sevinirim. Sileceği aramamın nedeni bitkili akvaryumum olduğu için camlarda yosun oluşumu gözleniyor, her pazar günü elimi suya sokarak temizlik yapıyorum. Onun yerine her gün bir bölümü temiz tutmak daha kolay olacaktır. Otururken karşısında birkaç dakikada temizleme işlemini gerçekleştireceğimi düşünüyorum. Eğer buradan temin edemezsem bir akvaryumcudan alırım.

Birde bu cam silecekleri yosunlara işe yarar mı? Bazen ben bile bastırarak zor çıkartıyorum yosunları.

2. atlantisprensi

atlantisprensi

İsim:
    Volkan ERİKÇİ
    Cevap: Mıknatıslı Cam Sileceği Aranıyor

Doğuş bende 2 tane cüce vatoz var. Yosun oluşmuyor ancak vatozlar camı gıcır gıcır yapmıyorlar. Camda böyle bir sis gibi bir şey kalıyor. Ve onu da bu mıknatıslı cam temizleyicisiyle temizliyorum. Gıcır gıcır yapıyor. Keşke elimde iki tane olsaydı. :(

3. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Cevap: Mıknatıslı Cam Sileceği Aranıyor

Önemli değil, ben sadece kendimden örnek vermek istedim. Evde işe yaramayan daha önceden bir heyecanla alınmış bir sürü malzeme var. Şimdi ise nerede olduklarını bile bulamıyorum. Öyle bir durum varsa israfa ne gerek var. Eğer işe yarıyorsa burada bulamazsam kendim alacağım zaten. Biraz daha işimin kolaylaşacağını düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş