1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Mağduriyetten Kopmle Satılık Piranhalar ve Akvaryum

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde reis tarafından 26 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Nette dolaşırken aşağıdaki ilanla karşılaştım. Konu başlığına ilk etapta anlam veremedim ama ilanı okuyunca yerlere yattım gülmekten.:D:D:D:D

Buyrun ilana bir bakın.

MAĞDURİYETTEN KOMPLE SATILIK
    yem, et , karides, balık , tavuk almaktan ocağıma incir ağacı diken piranalarımı ve içinde besleniyor, yaşıyor, yüzüp eğlenirken servetimi tüketiyor oldukları akvaryumu , bunun yanında extra masraf kapısı olan elektrikli - elektriksiz tüm ekipmanlarını komple satıyorum...
    açıkçası çok para da istemiyorum bunlara. nerdeyse bedavaya veriyorum. o yüzden indirim istemeyin , parmağımı ısırdıklarında hastaneye senet yaptım borcumu hala ödeyemedim senedi , eve icra gelecek 3 kuruşluk iş yüzünden.
    her hafta suyunu değiştirirken , evin altını üstüne getirdiğim - her tarafı ıslattığım için artık evden atılma riskim çok yüksek. yaşayacak başka yerim olmadığı için çok sevdiğim piranalarımdan ayrılmak zorunda hissediyorum kendimi. su değiştiricem diye parmaklarımı ellerimi tankın içine sokuyorum , korkudan stresten sırtımda egzama çıktı. kimseden tedavi masraflarımı da istemiyorum.
    gelin alın , sevaba girin , dua ederim arkanızdan.
    verdiğin müddetçe yerler, bana mısın demezler , servet tüketir adamın ocağını söndürürler. o yüzden almadan önce tekrar düşünün derim.
    et , balık , tavuk , karides, sinek , böcek, solucan ,arı , kelebek , çekirge, dana yüreği , dana ciğeri favori yiyecekleri arasındadır.

2. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Olcay hocam akşam akşam koptum yaaa :D Bende eskiden bir papağan ilanı koymuştum acaba aynı kişi mi satuyor diye düşünmüyor değilim :D Kafiyeli yazılmış resmen :) Teşekkürler paylaşım için sağolasın. :em:

reis bunu beğendi.
  3. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Hatırlıyorum Volkan hocam o papağan ilanını.:D

Buda benzer bir ilan.Adam bunları alın,arkanızdan dua ederim diyor yaa koptum resmen.:D

Melih abi okusa yerlere yatardı gülmekten bu ilanı.:D

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Bu ara bu tarz ilanlar çoğaldı. Tür seçerken akıllı olmak lazım. Demekki Piranha beslemek lüks ve sosyete işi. Hayat mavide.

5. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Abi sosyete derken ? Yani sen ve Murat abininmi ? :D

6. berkan

berkan

İsim:
    berkan yıldız
    Parmağını ısırmış hayle eline alıyor. :D

Sayfayı Paylaş