1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Maceraya son.

Başlığı 'Tatlı Su Satış İlanları' kategorisinde someye tarafından 16 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. someye

someye

Merhaba arkadaşlar akvaryum macerasına artık son vermek istiyorum. 150litrelik akvaryum, 20 adet sarı prenses (yavru- erişkin karışık) bir eheim dış filtre, iki çıkışlı hava motoru, bir ısıtıcı ve fotoğrafta gördüğünüz akvaryum içinde ki tüm malzemelerle birlikte 500tl ye satmak istiyorum. Gerçekten bu maceraya gönül vermiş kişiler lütfen istekte bulunsun.İrtibat için:05338166540 (İsim:Zeki) IMG_0126.JPG IMG_0128.JPG IMG_0129.JPG

2. Sezer han

Sezer han

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Sezerhan Akkuş
    Nerede ikamet ediyorsunuz ?

3. someye

someye

Istanbul fatihte oturuyorum ben. Avrupa yakasinda yani.

4. someye

someye

Eger ilgilenirseniz numarayi arayabilirsiniz. Daha detayli bilgi verilebilir yada buradan da sorabilirsiniz. Ayrica alan kisiye evden teslim edilecektir. Fiyat fazla geldiyse fiyatta anlasilabilir. Mesajlarinizi bekliyorum :)

5. Sezer han

Sezer han

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Sezerhan Akkuş
    Bana yakınsınız, bir arkadaşım için sordum aslında. O da benden sonra bir akvaryum yapma isteğine büründü. Onunla konuşup size ö.m den ulaşırım. Ama bizi beklemeyin lütfen alıcı olursa direk verin

6. someye

someye

Tamam o zaman hem sizi hem de baska alicilari bekliyorum ilginiz icin tesekkurler.

Sayfayı Paylaş