1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Malavi Akvaryumum

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde Burak23 tarafından 2 Şubat 2011 başlatılmıştır.

1. Burak23

Burak23

İsim:
    Burak Özgür
    Arkadaşlar yeni kurduğum akvaryumdan birkaç fotoğraf paylaşmak istedim.. Görüşlerinizi alabilir miyim? Akvaryum dekoru sizce nasıl ? Akvaryumum 350 litre. İçinde şu an 5 tane Sarı Prenses var ama ileride Yunus almayı düşünüyorum. Aydınlatma çok az ışık veren bir lambam var. Sarı Prenseslerim daha 3-4 cm ler. Akvaryumda yeni oldukları için saklanıyorlar.

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Malavi Akvaryumum

Burak akvaryum tanıtımına akvaryumun genel ekipman, hacim, balık türleri, yemler hakkında, kullanılan su hakkında, aydınlatması hakkında en küçük bir bilgi vermemişsin. Bunları güzelce sıralarsan konu başına ekleriz.

Arka fon olmayışı iyi olmamış ve aydınlatma sorunun var galiba.

3. Burak23

Burak23

İsim:
    Burak Özgür

Akvaryumum 350 litre. İçinde şu an 5 tane Sarı Prenses var ama ileride Yunus almayı düşünüyorum. Aydınlatma çok az ışık veren bir lambam var.
    Sarı Prenseslerim daha 3-4 cm ler. Akvaryumda yeni oldukları için saklanıyorlar.

4. balyoznuri

balyoznuri

İsim:
    Aytekin Öztürk

Bence içindeki mercanı çıkarın balıklar sürtünüp zarar görmesin.Birde su çok bulanık gibi filtre ve ısıtıcı ne kullanıyorsunuz.

5. suskunkral_21

suskunkral_21

İsim:
    Dijvar ışık

Bana kalırsa tüm dekorları kaldırın kum hariç tabi :) ufak en fazla yumruk kadar büyüklükte kayalıkları 2 köşeyede dizin ve üst üste bırakın ortasıda boş olsun bence öyle güzel olur.

Sayfayı Paylaş