1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Malavi Ciklet ve Vatoz Satan?

Başlığı 'Tatlı Su Arıyorum İlanları' kategorisinde Snowblind tarafından 18 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat
    Arkadaşlar,

Brichardi den sonra bir de ikinci tank için Malavi ciklet ariyorum.Lazım olan türler Sarı prenses ve Yunus.Aradığım özellikler ise şöyle;

1) 1 erkek - 3 dişi olmalı ( her iki tür de bu oranda olmalı )
    2) Canlılar anaç olmalı.Prensesler 9-11 cm. ve yunuslar da 12-14 cm boyunda olmalı.
    3) Balıklar iyice melezleşmemiş ve türlerinin zayıf temsilcileri olmamalı.Bilakis sanki F0 gibi renkleri gayet canlı,formları yerinde olup ırksal özelliklerini kendinde barındırmalı.
    4) Vatoz ise bir erkek bir dişi olup "Cüce vatoz" dediğimiz fazla büyümeyen omurgasızların anaçlarından olmalı.Oran olarak 1 erkek 2 dişi daha uygun derseniz öyle alırım.
    5) Antalya'ya kargo yapmasında sorun olmamalı.

Arkadaşlar,satan bir arkadaşı veya esnafı tanıyorsanız bana lütfen özelden yazın.Bir yer var ve sıkıntılı gibi.İki gün fiyat için beklettiler.İki gündür de bana özel satış açmaları için bekliyorum.Güvenim kalmadı adamlara.Dürüst ve namuslu bir esnaf tanıdığınız varsa veya bir arkadaşınız satış yapiyorsa bana bilgi verin lütfen.

Sayfayı Paylaş