1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Malawi Akvaryumu ve Çeşitlilik

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde şahin37 tarafından 7 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. şahin37

şahin37

İsim:
    şahin şahin
    Malawi akvaryumu ve çeşitlilik konusundan herkese merhaba. 150 litrelik Malawi akvaryumumda 1 erkek 2 dişi Sarı prenses ,2 erkek 2 dişi Iceman ve 1 erkek 1 dişi Portakal prenses balıklarım var. Çok sayıda akvaryum kayası mevcut.Sık sık ve bolca yavru veriyorlar bana (maaşallah ) :) Sizlere sorum 1 erkek 1 dişi Beyaz prenses eklemek istiyorum akvaryumuma. Beyaz prenses eklememde hacim yeterli olur mu? Eğer yeterli ise, diğer balıklarımın huzurunu bozarmı, yani agresif bir türmü?

Şimdiden malawi akvaryumları ve çeşitlilik konusunda yardımlarınız için teşekkür ederim.

Saygılar..

2. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Cevap: Malawi Akvaryumu ve Çeşitlilik

Mrb Şahin bey;

Bence daha fazla balık eklemesi yapmayın şuan 9 balık var ve mevcut litreye yeterli .Beyaz Prenses (Snow prens) diğer balıklara göre sert bir türdür ve şuan huzurlu olan Akvaryum'unuzu sıkıntıya sokabilir.:)

3. şahin37

şahin37

İsim:
    şahin şahin
    Cevap: Malawi Akvaryumu ve Çeşitlilik

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim İsmail Bey.Akvaryumdaki huzuru bozmayı istemem ,en iyisi böyle devam etmek o zaman.Snow prenses diğer türler gibi uysal bi tür olsaydı keşke ,çok heveslenmiştim.Neyse artık tankımı büyütünce yeni türleri eklerim.
    Bu arada açtığım konuda düzeltmeler yapıldığını fark ettim.Bildiğim kadarı ile imla hatası veya anlatım bozukluğu yoktu nedenini öğrenebilirmiyim.

Sayfayı Paylaş