1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Malawi Cichlid Tank ve Tür Önerileriniz.

Başlığı 'Malawi Cichlid Forumu' kategorisinde Adem Örs tarafından 8 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Adem Örs

Adem Örs

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    adem Örs
    Merhaba Arkadaşlar.

Güney Amerika Melek ve Neon tetra tankımdan hariç Yeni bir tank kurmayı düşünüyorum.
    Bu konuda tavsiyelerinizi esirgemeyiniz.

Bayram sonrası 100x50x40h 200LT lik bir göz yormayacak sade bir tank düşünüyorum Elimde şuan hiç malzeme vb bişi yok.

200Lt için Dış Filtre.
    Mavi arka fon tek renk.
    ince beyaz kum.
    kayalık,

1e 4d Sarı prenses.
    1e 4d Beyaz Prenses.
    1e 4d İceman
    2 Bronz çöpcü ortalama 3 veya 4 cm elimde mevcut.
    1 Vatoz leopar 8 cm elimde mevcut.

aşağıdaki tanka benzer olacaktır. bitki olmayacak. Balıkların uyumu veya başka tür önerileriniz. Malzemeler için önerilerinizi beklemekteyim.

Alparslan bunu beğendi.
  2. egouard

egouard

İsim:
    Emre Aladağ
    Çöpçüler 1 haftaya canlı yem olucaklar Adem abi uyarmadı deme bak :D birde vatoza dikkatli ol.Benim Mücevherlere 20 cm vatoz koydum kabullenmediler.

Adem Örs bunu beğendi.
  3. Adem Örs

Adem Örs

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    adem Örs
    Alacağım balıklarda 3-4 cm olacak o yüzden sıkıntı yok. Mücevherler çok farklıdır pirana gibidir o yüzden kabullenmeleri için hepsi yavruyken büyütülmeli.

4. egouard

egouard

İsim:
    Emre Aladağ
    3-4 cm olmaları bişi değiştirmez.Çöpçü yem olucak demedi deme temo25

5. Adem Örs

Adem Örs

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    adem Örs
    Şuan elimde ne tank var ne bişi arkadaşım 600lt veya üstüne geçecek inş onun tankını alıcam kurban bayramına doğru yeni eve geçtiğimde kurucam. o zamana kadar melek ve tetra tankında biraz daha büyür. Hayırlısı diyorum ilk seferde 1 tanesini eklerim sonra diğerini eğer eşimin çöpçüsünü yerlerse işim yaş :)

Alparslan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş