1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Malawi Türü Yeni Akvaryumum

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde eserfirat tarafından 16 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. eserfirat

eserfirat

İsim:
    Eser Fırat
    Arkadaşlar,

Öncelikle herkese merhaba. Aranıza yeni katıldım. Bundan 6-7 yıl önce akvaryumum vardı ama bazı nedenlerden dolayı bu hobiyi bırakmıştım ancak şimdi yeniden başladım :) 100x40x50 cm ölçülerinde Malawi cichlid akvaryum yaptım. Fotoğrafları ekliyorum.
    IMG_0094.JPG IMG_0094.JPG IMG_0095.JPG IMG_0096.JPG IMG_0098.JPG IMG_0099.JPG IMG_0100.JPG Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi rica ediyorum.

Teşekkürler
    Eser Fırat

Ekli Dosyalar:

Montimahir, Alparslan ve YIKIKTEMO bunu beğendi.
  2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hoş geldiniz. Maşallah gayet güzel olmuş, duru bir hali var. Fakat mavi fotoğrafta fazla görünüyor, aydınlatma nedir, fotoğrafta mı öyle çıktı? Balıklar renkten geri planda kalmış gibi. Genel dekor ve yapı çok güzel, sağlıkla besleyin inşallah.

eserfirat bunu beğendi.
  3. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Hoş geldin abi,balıkların ve akvaryumun Maşallahı var.
    Yalnız ışık arka camı bile göstermiyor,arka cama fon olsa iyi olur...:)

eserfirat bunu beğendi.
  4. eserfirat

eserfirat

İsim:
    Eser Fırat
    Işık çok mavi çıkmış. Aslında bu kadar mavi değil. Beyaz'a yakın bir renk. Akvaryumcu pembe mi olsun yoksa mavi mi olsun demişti. Bende mavi olsun dedim. Değiştireyim mi? Video da ekledim biraz daha iyi gözüküyor. Gündüz halinin de fotoğrafını ekliyorum. Arkada fon var aslında :)

IMG_0103.JPG

YIKIKTEMO ve Alparslan bunu beğendi.
  5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Akvaryum genel mobilya ve görünüm olarak çok güzel. Videoda,da hala fazla mavi bence. Aydınlatma nedir, T5 floresan mı, led mi? Floresan ise sayı, marka vb. bilgin var mı?

6. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Evet mavi ışık balıkların rengini tam vermiyor.
    Eğer armatür de yer varsa ilave olarak gün ışığı,pembe floresan iyi olur,ayrı şalterler ile ...:)

7. eserfirat

eserfirat

İsim:
    Eser Fırat
    1 adet floresan var. Markasını bilmiyorum açıkcası. Ama akşam eve gidince üstüne bakar yazarım.

8. eserfirat

eserfirat

İsim:
    Eser Fırat
    1 adet yer var. Günışığı yosun yapar dedi akvaryumcu o yüzden almadım. Pembe ile değiştireyim o zaman. Aslında bu kadar mavi değil beyaza yakın bir renk oluyor. Akşam yine çekicem fotoğraf :)

9. Montimahir

Montimahir

Yer:
    Bursa
    Hoşgeldiniz, ufak bir detay olarak alttaki IKEA (ise) kitaplık yanal kuvvetlere pek fazla dayanıklı değil. Umarım aksaklık çıkmaz.

eserfirat bunu beğendi.
  10. eserfirat

eserfirat

İsim:
    Eser Fırat
    Evet ikea ama aslında dik olan kitaplık yatay olarak kullanıyorum. 2 haftadır hiç bir problem olmadı açıkcası. Ufak bir eğilme bile yok. Gayet sağlam gözüküyor inşallah bir aksilik çıkmaz bundan sonrada.

11. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Eser Bey hoş geldiniz. Akvaryumunuz hayırlı olsun. Işık haricinde güzel bir kurulum olmuş. İlerleyen zamanla çok daha güzel olacaktır. Sağlıkla besleyin.

eserfirat bunu beğendi.
  12. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Kadıköy/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay
    Hayırlı olsun...Keyifli bir akvaryum olmasını dilerim

eserfirat bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş