1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Malawi Tankı

Başlığı 'Foruma Hediyeleriniz' kategorisinde Tarık KÜÇÜK tarafından 28 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Tarık KÜÇÜK

Tarık KÜÇÜK

Yer:
    İzmir - Torbalı
    İsim:
    Tarık KÜÇÜK
    70x26,5x34h ölçülerinde eski Malawi tankımı gerçekten ihtiyacı olan ve mümkünse hobiye yeni başlayacak olan bir arkadaşa hediye etmek istiyorum. Yanında mikadan yaptığım buhar camını da göndereceğim. Sürat Kargo ile karşı ödemeli olarak (Hasar görmesi durumunda sorumluluk kabul etmiyorum) gönderebilirim. Akvaryum hasar görmemesi için orjinal gönderim iskeletiyle gönderilecektir. Gerçekten ihtiyacı olan birine gitmesi açısından seçimi üstatlara bırakıyorum, ihtiyacı olanlar konu altına yorum yaparsa üstatlar daha kolay seçim yapabilirler. 2 Ağustos'a kadar gönderilecek kişiyi belirlersek önümüzdeki cumartesi gönderebilirim.

77956599_tn50_0.jpg

ziya, veysel, Magnolia ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. Adem Örs

Adem Örs

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    adem Örs
    Merhaba.

Hobide yeniyim melek için aldığım tank küçükmüş pek imkanım olmadığı için yenisini alamıyorum. Eğer uygun görürseniz melek için talibim. Bendekinide benim gibi yenî başlamak isteyen çevremdekini arkaşıma lepistes için hediye edeceğim.

veysel bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş