1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Mango Kökleri ve Akvaryum Kaya Çeşitleri

Başlığı 'Tatlı Su Satış İlanları' kategorisinde djhsynspn tarafından 16 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. djhsynspn

djhsynspn

Yer:
    istabul
    İsim:
    hüseyin çalıkıran
    Mango kökleri ve akvaryum kaya çeşitleri satılıktır. Elimde yeterince delikli kaya veya çeşitli yuvarlak beyaz kaya, mango kökü var. Tatlı suda kullandığım 75 kg siyah ve beyaz kum bulunmaktadır. Almak isteyen arkadaşlar İstanbul olursa gelip seçip alabilirler. Kargo imkanım yok. Yuvarlak beyaz kayaların tanesi 5 tl dir ve 5 tane var tek tek verilmeyecek. Beyaz kayalar 5 tanesi bir verilecek, diğer kayalar kg 1 tl den verilicek. Akvaryum mango kökleri şekil olarak güzeller.

Tuzlu su balıkları ilede takas olabilir...

2. Stenia

Stenia

İsim:
    Oğuz O.
    Merhabalar, Mango kökleri için fiyat alabilir miyim?

3. djhsynspn

djhsynspn

Yer:
    istabul
    İsim:
    hüseyin çalıkıran
    Akşama resimleriyle birlikte fiyatlandırırım şuan işyerindeyim

4. Stenia

Stenia

İsim:
    Oğuz O.
    Siyah kum ve mango kökleri için bilgi bekliyorum.

5. djhsynspn

djhsynspn

Yer:
    istabul
    İsim:
    hüseyin çalıkıran
    Arkadaşlar hepsi bitkili akvaryum prana ve oscar tankları için güzel şekillidirler gördüğünüz gibi toplu alımda pazarlıksız fiyat 200 tl tekli alımda bir indirim yapamicam üzgünüm..benim tankım 150 60 60 ilk kökleri ortaya yerleştirdiğimde hayli hayli yetiyordu okadarını söyleye bilirim abartılı büyüklükte değil fakat çokta ufak değiller :) kuma gelince siyah sahil kumu rengi kum beyaz kum karışmış vaziyettedir kompile kumuda 50 tl bıraka bilirim saygılar..geç cvp verdiğim içinde kusura bakmayın malum gece müzik gündüz uyku :)

Eki Görüntüle 3187 SAM_2192.JPG SAM_2193.JPG SAM_2194.JPG SAM_2198.JPG SAM_2201.JPG SAM_2205.JPG Eki Görüntüle 3187

Arkadaşlar ilan günceldir bütün mango köklerinde 10 tl indirim yapılmıştır 50 olanlar 40 40 olanlar 30 tl gibi discus prana oscar lepistes gibi akvaryumlara uygun şekilde ve büyüklüktedirler.

Ekli Dosyalar:

6. k.namalir

k.namalir

Yer:
    istanbul"
    İsim:
    kürşad namalır
    bu kökleri ne kadar akvaryumda kulandınız acaba ve boyları kaç cm bilgi verebilirmisiniz

7. djhsynspn

djhsynspn

Yer:
    istabul
    İsim:
    hüseyin çalıkıran
    bu köklerin hepsini 6 ay ful kullandım ölçüleri ölçmedim fakat yerinde gelinip görüle bilir ufakta değiller :) konudada bahsettiğim gibi 150 60 60 olan tankıma rahatlıkla yetecek parçalar var resimde görülenler

8. m.avcıoğlu

m.avcıoğlu

Yer:
    bayrampaşa/istanbul
    İsim:
    Metin Avcıoğlu
    sondan ikinci kütüğü en son ne kadara verirsin?

9. djhsynspn

djhsynspn

Yer:
    istabul
    İsim:
    hüseyin çalıkıran
    En son 40 tl olur saygılar...

10. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Kökler güzel ama ücret çok arkadaşım kusura bakma ama bir akvaryum gezisi yap emin önünde 25 tl bundan büyükler:)

m.avcıoğlu ve vanlyy bunu beğendi.
  11. djhsynspn

djhsynspn

Yer:
    istabul
    İsim:
    hüseyin çalıkıran
    S.a ben eminönünde yıllardır alış verişim var :) 10 cm lik mango köküne 14 tl istiyolar + kökler için 40 tl benim gözümde fazla bir rakam değil ve bunların hepsi eminönünden alındı zaten oyüzden fiyat araştırması yapmama gerek yok saygılar..

12. timucin

timucin

Yer:
    mersin
    İsim:
    timucin senkule
    Hayırlı satışlar.

13. djhsynspn

djhsynspn

Yer:
    istabul
    İsim: