1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Marmaristen Satılık Damızlıkaltı Sarı Prensesler

Başlığı 'Tatlı Su Satış İlanları' kategorisinde zaboo tarafından 10 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. zaboo

zaboo

Yer:
    MARMARİS
    İsim:
    karaarslan
    YAKLAŞIK 300 ADET 4 AYLIK BALIKLARIMI TANESİ 2 TL YE SATIYORUM..GÖNDERME PROBLEMİM OLDUĞUNDAN ALICI ARKADAŞLARIN MARMARİSTEN ALMASI RİCA OLUNUR..ANNE VE BABALARI 15-18 CM BOYUNDADIR.BÜYÜDÜKLERİNDE KIRMIZI KAVUN İÇİ RENK ALIYORLAR.HİÇ İLAÇ KULLANMADIM VE CHICLED FORMULA İLE BESLENİYORLAR...BALIKLARIN RENGİ RESİMDE OLDUĞU GİBİDİR ORJİNAL IRK OLDUĞUNDAN 15-18 CM BOYUNA GELDİKLERİNDE KAVUNİÇİK IRMIZI ARASI RENK ALIYORLAR.....HEPSİ DAMIZLIK ALTIDIR.....

Ekli Dosyalar:

2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Hayırlı satışlar kanımca bunlar portakal cikleti...:)

3. zaboo

zaboo

Yer:
    MARMARİS
    İsim:
    karaarslan
    Aslında sarı prenses ama büyüdükçe bu rengi aldılar...İlk yavru iken aldığımda limon sarısıydı..Erkek 20 cm e ulaşınca kıpkırmızı oldu...Ardından tüm aldığım yavrular önce sarı 3 aylık olduğunda da portakal rengine gelmeye başladılar...Tek sorun erkeklerle dişileri ayırmak..Zira Erkek özelliği gösteren ve damızlık olabilecek balıkların bir anda ağzı doluyor.Şu anda 17 cm lik 5 tane dişim mevcut ve süper erkeğe benziyorlar.Hiç böylesini görmemiştim...

4. zaboo

zaboo

Yer:
    MARMARİS
    İsim:
    karaarslan
    Bu arada florasan pembe o da yanıltıyor..:)

5. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Doğru abi bende bir ara beslemiştim renkleri çok hoş...:)

zaboo bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş