1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Massaka Yeni Tank Düşüncesi Fikir Alma 130*75*55

Başlığı 'Deniz Akvaryumları Yeni Başlayanlar' kategorisinde massaka36 tarafından 25 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. massaka36

massaka36

Yer:
    istanbul büyükçekmece
    İsim:
    Emre karabas
    Selamlar portal ailesi mercanlarım artık sıkış tepiş durmasından çok sıkıldım fraglamaya da kıyamadım tankı büyütme gibi bir karar aldım ve 3 ay içerisinde yukarıdaki ölçülerle bir tank yaptırmayı planlıyorum ilk olarak olacak canlılardan bahsedeyim evdekiler lps zoa seviyor ben ise sert mercan böylelikle sps +lps +zoa olacak diye plan yapıyorum armatür olarak şuan hazırda kullandığım ledi ve dıy t5 i elimden cıkarıp 8*54 dıy armatür yapabilirim ve ya 10 *54 bunda şuan kararsızım ps olarak düşündüğüm reef octopus 3000 dalga motorları tabi ki jebao wp 25 (2 adet ) ve bir adette wp 40 kafa motorunda kararsızım ama büyük bir ihtimalle 3000 lik kurtarır gibime geliyor simdi portal ailesi olarak sizinde öneri ve görüşlerini almak isterim yorumlarınızı bekliyorum.
    Saygılar...

Montimahir bunu beğendi.
  2. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Kararın hayırlı olsun, ps ve t5 fikirleri güzel dönüş motoru 3000 az gelir 4000-4500 gerekir bu tank ölçüleri için.

massaka36 bunu beğendi.
  3. massaka36

massaka36

Yer:
    istanbul büyükçekmece
    İsim:
    Emre karabas
    Newjrt 4500 ubugun inceledim bir akvaryumcuda gayet felaket basan bir makina imis fikrimi degistirmistim :)

LG-P760 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    New jet 4500 mil yapısı pervane yapısı ile 3000 ne on basar...

massaka36 bunu beğendi.
  5. massaka36

massaka36

Yer:
    istanbul büyükçekmece
    İsim:
    Emre karabas
    Vallahi Alp kardeşim o kadar malzeme işlerinden anlamam ama bugün kurcaladım biraz bildiğin tanzikli su basıyor harika bir kafa motoru.

LG-P760 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş