1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Mavi prenses cinsiyet belirleme

Başlığı 'Tür ve Cinsiyet Belirleme Portalı' kategorisinde mustafaizmir tarafından 20 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. mustafaizmir

mustafaizmir

Yer:
    Konya, Turkey
    İsim:
    mustafa uysal
    Arkadaşlar bilen varsa lütfen yardımcı olsun elimde 5 adet mavi prenses var arkalarında yumurta lekesi var bunların hepsi dişi dediler gittim 1tane arkasında fazla leke olan bi balık aldım ama tankın içinde yine kavga var balığı aldığım yere telefon açıp sordum öyle belli olmaz onlar dedi nasıl bilecem bunların hangisinin dişi hangisinin erkek olduğunu. Bana söylenen arkalarında leke 1veya hiç yoksa dişi leke fazla ise erkek dediler ama balıkçı öyle olmaz dedi.

2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Mümkünse foto at bakalım abi, aslında bakıldığında bir kanaat olur şöyle erkeğin kafası büyük alt ve üst anal yüzgeçler daha uzun sivri olur alt anal yüzgeçin sonunda yumurtaya benzeyen şeylerin sayısı fazla olur geneline bakıldığında fikir elde edilir, birde erkek kendine dişileri davet etmek için bölge seçer...:)

Kazım bunu beğendi.
  3. mustafaizmir

mustafaizmir

Yer:
    Konya, Turkey
    İsim:
    mustafa uysal
    Eve gideyim gece hepsinin fotosunu atayım da bir bakın.

4. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    İyi olur...:)

Kazım ve mustafaizmir bunu beğendi.
  5. Sky2007

Sky2007

Yer:
    Konya
    İsim:
    Mustafa Sırlı
    Anüs-Vent kontrolü yapmanız gerek. Ne kadar orasına burasına baksanız da en net cevabı anüs-vent kontrolü verir.

Anüs-Vent birbirine eşitse erkektir. Vent bariz bir büyüklükle anüsten büyükse dişidir.

[​IMG] [​IMG]

mustafaizmir bunu beğendi.
  6. mustafaizmir

mustafaizmir

Yer:
    Konya, Turkey
    İsim:
    mustafa uysal
    haa bunu anladım bak eve gidince ilk işim bu olacak çok sağolun

Sayfayı Paylaş