1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Mavi prenseslerim

Başlığı 'Tatlı Su Üretme ve Yetiştirme' kategorisinde mustafaizmir tarafından 20 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. mustafaizmir

mustafaizmir

Yer:
    Konya, Turkey
    İsim:
    mustafa uysal
    Arkadaşlar 3d 1e mavi prensesim var boyları dişilerin 5cm erkek olan 3cm dişilerden ikisi titriyor çiftleşmek istiyor ama erkek onlara hiç yaklaşıp karşılık vermiyor sizce onlardan küçük olduğundan olabilir mi ve ayrıca benim tankın tabanı küçük çakıllar dolu onları alıp yerine kum mu koymak lazım ve çiftleşmeleri için böyle ağzı açık küpler var ya ondan mi koymak lazım bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse sevinirim şimdiden teşekkürler.

2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Evet erkek küçük olmasındandır, cikletler ince kumu severler...

muro500 ve mustafaizmir bunu beğendi.
  3. mustafaizmir

mustafaizmir

Yer:
    Konya, Turkey
    İsim:
    mustafa uysal
    Bütün taşları temizleyip ince kum sereyim o ağzı açık küplerden de koymak lazım mi yarın iki tane de 5cm erkek alayım o zaman çok sağ ol.

4. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Kayalardan da mağaralar olur abi, karar senin...:)

muro500 bunu beğendi.
  5. mustafaizmir

mustafaizmir

Yer:
    Konya, Turkey
    İsim:
    mustafa uysal
    Yok ya akvaryumda o küp hoşuma gitti güzel görünüyo çok sağol yardımın için oğlan istedi akvaryum diye tutturdu eski lepistes cilerdenim ben yok oğlum falan dedim ama dayanamadım ben ondan daha çok istiyormuşum :) tank biraz küçük 1 metrelik büyütecem ama.

Alparslan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş