1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Maziden bir kaç kare

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde okan058 tarafından 7 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1. okan058

okan058

İsim:
    okan sakal
  2. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Linkler çalışmıyor heralde Okan Bey... Bir bakmanız mümkün mü acaba?

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Linkler düzenlendi ve çalışır hale getirildi. Maziyi anmak güzeldir Okan. Ben de Musa( French angel) için aynı düşünceler içerisindeyim. Sağlıklı balıklar beslemişsin.

4. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Özlenmez mi bu balıklar Okan Hocam... Süperlermiş doğrusu... Ki ben hayatında Afrika Cichlid'i beslememiş adamım... Benim bile kanıma giriyorlardı şirinlikleri ve hokkabazlıkları ile... :)

5. okan058

okan058

İsim:
    okan sakal
    Gerçekten çok güzel zamanlardı özellikle ikolalarım . Şu anda tatlı su akvaryumum olsaydı özellikle ikola beslerdim başkası yalan güzel bir koloni mütiş bir görsellik demektir ...

6. okan058

okan058

İsim:
    okan sakal
    Büyütebildiğim ilk ikola yavrularım zor ve keyifli bir süreçti . Aslında memleketin böyle üretimlerede ihtiyacı var ...
    İzlesene.com : Video - ikola

Gözümün bebeği calvus yavrularım cok zor büyüyen canlılar gerçekten çok zahmetli . Bence satıldığı fiyatlar bence üreticinin emeğinin değeri bile değil ...
    İzlesene.com : Video - calvus

Bu arada karma akvaryumda melek beslemek isteyen arkadaşada emimim bu video yardımcı olur ...

7. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Okan Tropheus üretim tecrübeni içeren bu videolarla süslü bir makale yazman güzel olurdu. Tecrübelerini kalıcı olarak yazıp bu bilgi denizine atmaya ne dersin ? Bir ihtiyacı olana mutlaka ulaşacaktır. öp:

Videolar için teşekkürler. canım.gif

8. okan058

okan058

İsim:
    okan sakal
    Abi nacizane bir makale ve video üretim formuna eklenmiştir anlatımım için şimdiden kusura bakmayın uygun gördüğün yerlerde düzeltme yapabilirsin ...

9. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Başlık içersine yazdım buram buram kendi gerçek tecrübeni aktardığın makale değerli bir makaledir. Teşekkürler ederiz bilgi denizine attıkların için. sağol.gif Yanlışı varsa da görecelidir ve yorumlarla gelişir. ;)

Sayfayı Paylaş