1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Mbunam Demasoni

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde ttolay tarafından 4 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. ttolay

ttolay

Yer:
    Adana
    İsim:
    tolga tolay
    Donanım Ekipman;
    110~100 Litre hazır kapaklı 60cm Hailea akvaryum. Juwel Bioflow-Super iç filtre. Doğadan toplanan kayalar. 200W ısıtıcı. ChampionX tek çıkış hava motoru. Siyah kırtasiye kartonu arka fon. Mercan kırığı + siyah silis karışık kum. Hazır mavi-beyaz floresan aydınlatma.

Canlıar;
    1E-3D demasoni. 1 cüce vatoz. 4 elma salyangozu. Ve 4 adet bir haftalık yavru demasoni.

Fotoğraflar;
    IMAG1157.jpg

IMAG1156.jpg

IMAG1155.jpg

veysel ve murat parin bunu beğendi.
  2. murat parin

murat parin

Yer:
    pendik/istanbul
    İsim:
    murat
    Tolga bey ellerinize sağlık güzel kayalar bulunmuş dekorda gayet güzel olmuş.

3. ttolay

ttolay

Yer:
    Adana
    İsim:
    tolga tolay
    Teşekkür ederim Murat Bey, yarın küçük bir değişikle nihai dekora ulaşıp büyük kameramla daha iyi kareler paylaşmayı umuyorum. Bugünden biraz aceleci davrandım sanırım.

m.avcıoğlu bunu beğendi.
  4. m.avcıoğlu

m.avcıoğlu

Yer:
    bayrampaşa/istanbul
    İsim:
    Metin Avcıoğlu
    Güzel dekorasyon olmuş elinize sağlık. Fakat filtrenizi ve ısıtıcınızı göremedim ben. Filtre ve ısıtıcı kullanmıyor musunuz?

5. ttolay

ttolay

Yer:
    Adana
    İsim:
    tolga tolay
    Sağ arka köşede dikkatle bakarsanız siyah dikdörtgen kutu göreceksiniz. O Juwel Bioflow-Super iç filtre, filtrenin içerisinde ısıtıcı yuvası da mevcut. Akvaryum içi sump ya da dış filtre gibi çalışıyor. Demek ki amaca uygun olmuş görüntü karmaşası ortadan kalkmış.

6. m.avcıoğlu

m.avcıoğlu

Yer:
    bayrampaşa/istanbul
    İsim:
    Metin Avcıoğlu
    Öyleyse süpermiş :)

Sayfayı Paylaş