1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

meç marka artemia çıkartma seti

Başlığı 'Tatlı Su Donanım ve Ekipman Portalı' kategorisinde ajiba tarafından 29 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. ajiba

ajiba

İsim:
    tarkan bayraktar
    merhaba arkadaşlar meç marka artemia cıkarma setini aldım ama hiç kullanmadığımdam dolayı tecrübesizim birde üstünde 500 ml. suya 2 çay kaşığı artemia 1 çay kaşığı tuz yazmışlar benimde pek aklıma yatmadı burda kullanan tecrübeli arkadaslardan kullanma ömerilerime ihtiyacım var
    saygılarımla

2. hasanaytekin

hasanaytekin

İsim:
    Hasan Aytekin
    Tarif edildiği şekilde kullanılabilir. Pet şişe ile de çıkarmışlığım vardır. Fakat hazır sistem olduğu için oldukça kullanışlı. Çok kaliteli malzemesi var diyemem ama biraz dikkatli kullanılırsa sorun olmayacağını düşünüyorum. Yeni başlayanlar için hazır tuzlu olanlardan kullanmakta fayda var. Sera gibi. Diğerlerinde tuz oranı tutturmak zor oluyor. Kısaca ben memnunum.

3. zgrkaralar

zgrkaralar

İsim:
    Özgür KARALAR
    Hangi marka artemia kullanıyorsun ona göre yanıtlayım birde artemiaların tuzlumu yoksa sadece artemiamı?

4. ajiba

ajiba

İsim:
    tarkan bayraktar
    Hangi marka olduğunu bilmiyorum konserve kutusundan bölmüşlerdi sanırım. Tanınmış marka tuzsuz genelde pet şişede 750 ml. Suya bir çay kaşığı artemia bir buçuk çorba kaşığı inceltilmiş kaya tuzu ile kullanıyordum. %90 açılım oluyor ama meç marka aparatta nasıl kullanılır çözemedim.

5. hasanaytekin

hasanaytekin

İsim:
    Hasan Aytekin
    Meç artemia seti 500 ml yani yarım liste su kapasitesine sahip. Oranı, 750 ml'ye endeksle ayarlayabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş