1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Meşe ve Yeni Dünya Yaprağı.

Başlığı 'Foruma Hediyeleriniz' kategorisinde H.Kaya.Gemlik. tarafından 12 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Arkadaşlar elimde bir miktar ihtiyacım fazlası, kesinlikle ilaçlama yapılmayan, egzoz dumanı değmemiş kendi zeytinliğim den topladığım meşe ve yeni dünya yaprakları mevcut. İhtiyacı olan bir arkadaşıma gönderebilirim. İstek olursa yanında yem olarak kullandığım, kurutulmuş ve toz haline getirilmiş ısırgan otundan da bir miktar verebilirim.
    İhtiyacı olanlar için 15 adet deniz salyangozu kabuğu ve 15 adet kara salyangozu kabuğu da gönderebilirim.
    Bedelsiz, karşılıksızdır.

cimlikaya, Alparslan, Homeros ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  2. Homeros

Homeros

Yer:
    İstanbul/Beykoz
    İsim:
    Ömer ÇAKIR
    Hüseyin abi, ısırgan otunu kurutup balıklara mı veriyorsun. İlk defa duydum :)

3. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Malzemeler bir arkadaşımıza kargo ile gönderilmiştir. İsteyen varsa meşe, yeni dünya, çınar yaprakları gönderebilirim.

Ankaraguclu bunu beğendi.
  4. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Evet Ömer kardeşim tohumlarıyla beraber kurutup iki avucumun arasında un haline gelene kadar eziyorum. Daha sonra tel süzgeç ile eliyorum. Canlı doğuranlar ve karidesler severek yiyorlar.

Alparslan ve Ankaraguclu bunu beğendi.
  5. anilgevrek

anilgevrek

Yer:
    EDİRNE
    İsim:
    Anıl Gevrek
    hüseyin abi elinde fazladan bitki varsa bende alabilirim .

Sayfayı Paylaş