1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Meleğimin türü nedir?

Başlığı 'Amerikan ve Piranha Balıkları' kategorisinde Bash_BeLasi tarafından 16 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1. Bash_BeLasi

Bash_BeLasi

İsim:
    Emre
    İnternetteki melekleri incelediğimde kendi balığıma benzer melek balığı göremedim? acaba bu melek hangi tür ? 2 adetti birtanesi öldü neden öldüğünü anlamadım sizce hangi sebepleerden ölmüş olablir? Ciklet balıklarından ayrı özel bir yem gerekirmi melekler için? ve tek olarak yaşarmı geride kalan ?

ÖLÜ HALİ

---> Ölmeden 1 2 gün önce pullarında kararma oldu.

2. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
  3. Bash_BeLasi

Bash_BeLasi

İsim:
    Emre
    Ben bu balıkları dayımın tankından aldım. Korktuklarında siyah oluyolar. Çok eğlenceli balıklar ve çok hareketliler. Hoşuma gidiyodu ama bitanesi öldü :S acaba diğeride ölürmü ?

4. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Acı su diye adlandırılan balıklar delta balığıdır, yani tatlı su ve tuzlu suyun birleştiği yerlerde yaşarlar. Hayatlarını hem tatlı suda, hem tuzlu suda idame ettirebilirler, tatlı suda bakıyorsanız eyer, suyunuzun tuz oranını arttırmanız gerekmektedir. Akvaryumunuzda tuza duyarlı olmayan balıklarınız varsa, (Vatozlar, çöpçüler) tuz onlar için zararlı olacaktır.

5. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Bu balık Mono balığıdır. Ölme sebebini bilemem ama sanırsam en az 4-6 adet bakılması gerektiğini biliyorum.

6. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Emre bey tankınız ölçüleri ve türleri yazarsanız size belirttiğiniz konularda daha çok yardımcı oluruz.

7. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Ölen balıkta iyicene baktımda, sanırsam balık dayak yemiş. Üst yüzgecinin altında normal rengi diğil sanırım beyazımsı derisi kalkmış gibi duruyor. Ben ondan kaynaklı öldüğünü düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş