1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Melek akvaryumu kurulumu.

Başlığı 'Amerikan ve Piranha Balıkları' kategorisinde ORGO tarafından 9 Ocak 2011 başlatılmıştır.

1. ORGO

ORGO

İsim:
    Orhan Özdemir
    Merhaba;
    Karışık malawi tankımı bozup,sıfırdan bir akvaryum kurmaya karar verdim.Melek akvaryumu kuruyorum.Kurulumu buradan takip edebilirsiniz.İnşalalh güzel bir kurulum olur.

2. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Keşke birazda yapacaklarınızdan. Nasıl bir düşünceniz olduğundan bahsetseydinizde. Bizlerde biraz olsun heyecan sarsaydı. Nede olsa her yeni kurulum bizde de birşeyler başlatıyor...

3. sedatı_ego

sedatı_ego

İsim:
    sedat mutlu
    Cevap: Melek akvaryumu kurulumu.

Öncelikle kolay gelsin ; Umarım kurulumunuz istediğiniz gibi olur . bende yeni bir melek akvaryumu kurdum yakında inş bende kurulumu buradan göstericeğim . melek balığı için umarım bitkili düşünmüşünüzdür çnk daha stressiz ve canlı oluyorlar . tabii her bitkide olmuyor kimisini tırtıklayabiliyolar . genelde az ışıkta bile büyüyebilen bitkilerle daha uyumlu olabiliyorlar(eladoa , saz , anubias ....) damızlık boy almadıysanız şayet ve akvaryumunuz en az 150 lt ise en fazla 7-10 arası bir sayı almanızı tavsiye ederim ..ileride eş tutmaları daha rahat olur . ben 2 tane colisa lalia erkek ve 7 tane melek ,2 çöpçü ve 1 cüce vatoz ile başladım :) sağlıklı güzel bir akvaryum dilerim;

saygılar.

Sayfayı Paylaş