1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Melek Balığın 2 gündür yem yemiyor

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde aliysar tarafından 17 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. aliysar

aliysar

İsim:
    ALİ YAŞAR
    Merhaba arkadaşlar 5 adet melek balığı ve bir adet çöpçü balığını 45 lt akvaryumda besliyorum meleklerin boyutu 50 Krş büyüklüğünde melek balıklarımdan bir tanesi 2 gündür hiç yem yemiyor diğerlerinin iştahları yerinde yeme saldırıyorlar, günde iki kez besliyorum. balığın karnı içine çökmeye başladı iç parazit olabilir mi? diye düşünüyorum yardımlarınızı bekliyorum.

2. Kadir16

Kadir16

Yer:
    Bursa/Yıldırım
    İsim:
    Kadir Öztürk
    45 Lt melekler için uygun değil öncelikle onu belirteyim büyük ihtimalle iç parazittir.

3. aliysar

aliysar

İsim:
    ALİ YAŞAR
    Tedavi için ne önerirsin.

4. Kadir16

Kadir16

Yer:
    Bursa/Yıldırım
    İsim:
    Kadir Öztürk
    Sarımsak bunu yedirmek için de dana yüreği maması uygulaya bilirsin ben ilaç kullanma taraftarı değilim evde balık hastalıkları içinde ilaç bulundurmam sadece gübreler var :)

5. KaderiniSev

KaderiniSev

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Buğra Murat Köse
    Sitrese girmiştir yada kabız olmuştur biraz düzelmesini bekle acıkınca dogal olarak yemeye başlar yem yemeye başlayınca sarımsak suyuna batırılmış yem ver bağışıklığı güçlenir haftada 2 3 kez.

6. aliysar

aliysar

İsim:
    ALİ YAŞAR
    İnşallah öyledir çünkü akvaryuma koyalı bir buçuk hafta oldu balıkları diger iki çift sanki beraber geziyor bu biraz ayrı takılıyor gerçi eş tutmak için daha küçükler 1 Tl boyutunda ama umarım strestendir.
    balığımı kaybetmek bende saglam stres yaptı bu bir gerçek :(

Sayfayı Paylaş