1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Melekler

Başlığı 'Amerikan ve Piranha Balıkları' kategorisinde osman1349 tarafından 20 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. osman1349

osman1349

Yer:
    Ankara, Turkey
    İsim:
    osman uzman
    Melekler kaç cm e ulaşınca yumurtlarlar 3 senedir besliyorum da bir yavru alamadım.

TencoMelih bunu beğendi.
  2. egouard

egouard

İsim:
    Emre Aladağ
    Boyu ile alakası yok.Onemli olan kaç yaşında olduğu.Sizinkiler 3 yaş bayağı fazla.Şimdiye belkide 10. yavruyu almanız lazımdı.Akvaryum şartlarınızda veya suyunuzda bir problem var.Akvaryum hakkında detaylı bilgi verirseniz üstadlar yardımcı olacaktır.

TencoMelih ve murat parin bunu beğendi.
  3. osman1349

osman1349

Yer:
    Ankara, Turkey
    İsim:
    osman uzman
    40 cmlik bir akvaryumda 3 tane melek var birde dişi ilk geldiğinden beri erkeği ısırıyor dişi erkekten büyük erkek biraz küçük

4. osman1349

osman1349

Yer:
    Ankara, Turkey
    İsim:
    osman uzman
    Bir tane erkek var 3 tanede dişi var erkeğin bir kuyruğu eksik.

5. egouard

egouard

İsim:
    Emre Aladağ
    40 cm akvaryum muhtemelen standart olarak alacağı su miktarı 25-30 litre.Bu litre değeri de melek'e malesef yetersiz gelmekte.Mümkün olduğunca akvaryumu buyutmenizi,imkanınız yoksa balıkları satıp betta veya lepistes beslemenizi öneririm.Balığınız muhtemelen yanık kalmıştır.Yanık kalmak yeterli akvaryum sağlanmadığında,balığın su şartları,beslenme şartları kotu olursa balık buyumez.Buna yanık kalma denir.

İyi akşamlar.

TencoMelih bunu beğendi.
  6. osman1349

osman1349

Yer:
    Ankara, Turkey
    İsim:
    osman uzman
    İyi akşamlar.

7. osman1349

osman1349

Yer:
    Ankara, Turkey
    İsim:
    osman uzman
    Yemlerini düzenli veriyorum da akvaryum sıkıntı işte evimiz küçük olduğu için ancak bu 40 cmlik bir akvaryum alabildik ama yinede büyüyorlar işte erkeği sevmiyorlar zaten yanına acaba daha olgun bir erkek mi alsam.

Sayfayı Paylaş