1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

merak ediyorum

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde sconat tarafından 2 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1. sconat

sconat

İsim:
    Ozan Sıdal
  2. emmi_06

emmi_06

İsim:
    Özgür ABAY
    Bu kolbastı oyunu yenimi çıktı acaba.Benim bildiğim Karadeniz'in meşhur halk oyunu Horon'dur.
    Yanlış anlaşılmasın ama bana saçma geliyor bu halk oyunu,eminim sonradan çıkmadır.
    Sanki yabancı müzik çalıyor rap+bizim memleketin misket karışımı birşey gibi.

3. sconat

sconat

İsim:
    Ozan Sıdal
    Ben de öyle biliyorum ama işin ehline sormak gerek sanırım. Temel abi yorumlarını bekliyoruz.

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Ozan kolbastı çok zor bir oyundur aslında. Tabi tüm Trabzon bilir bu oyunu, fakat herkes beceremez açıkcası. Ben beceremeyen guruptanım. Hastayım biraz, şu an değil kosbastı yerimden kalkacak halim yok. Kolbastı çok fazla hızlı bir oyundur.

5. CaN_BaKıR

CaN_BaKıR

Bu bence dans edemeyen birisinin birgün canına tak edip bir düğünde delirmesi sonucu ortaya çıkmış bir oyun :D

Herif delirip kendini sahneye atmıştır ve tepinmeye başlamıştır. Sonra milletin hoşuna gitmiştir :D :horon:

6. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Bu oyun kolbastı değil.

Kolbastının hareketleride varda,daha çok rap,hipap ve kolbastı karışımı birşey olmuş.

Ama genede buzel bir sahne çıkmış ortaya :)

7. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Faroz kesmesi yada hoptek de denir Trabzonda faroz mahallesinden çıkmış bu kadar biliyorum bende başka bişey bilmem Bizim Gümüşhanenin kuzey kısımları Trabzon kültürüne oldukça yakındır
    fakat bizde böyle bişey yok ne çıkarsa bu Trabzonlulardan çıkıyor :D Acayip adamlar vesselam

8. sconat

sconat

İsim:
    Ozan Sıdal
    Çok geçmiş olsun Temel abi ..Valla kendini özlettirmesini iyi biliyorsun.

Sayfayı Paylaş