1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Meraklısına Arabadan

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde lepistes tarafından 15 Haziran 2009 başlatılmıştır.

1. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
  2. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Oldukça serinletici bir araba olduğu kesin ama kullanım anında balıklar sorun çıkarabilir :F

3. stablizer

stablizer

Bizim Tofaş yetkilileri bir gün Japonyaya Toyota fabrikasını ziyarete gitmişler.Orada yapımı biten arabaları bir yere topladıklarını ve içlerinde birer kedi olduğunu görmüşler.Bunun üzerine Tofaşdan birisi sormuş ''Kediler ne için diye'' Japon Mühendis cevap verir''Yapımı biten arabalara kedi koyar bir gün bekleriz.Bir gün sonra kedi havasızlıkdan ölürse izolasyon tamamdır'' der.Ziyaret sona erer Tofaş yetkilileri ülkeye dönerler.
    Bir kaç ay sonra Japonlar iade-i ziyarete gelirler.Fabrikayı gezerken onlarda Şahin ve Doğanların içinde kedi görürler ve sorarlar.Tofaş yetkilisi cevap verir''Akşamdan Kediyi içeri sallıyoruz sabaha kedi kaçmamış arabanın içindeyse hala izolasyon tamamdır''
    Bu fıkra yazıldığından beri el oğlu işi biraz daha geliştirmiş.Video dan bu anlaşılıyor.

4. taygun

taygun Guest

Bu balıklar benim beslediğim Avustralya Gökkuşağı'nın türleri. Beslediğim balıkları o kadar büyük görmek beni memnun etti.

Reklam için de oldukça basit bir yol bulmuşlar.

Paylaşım için teşekkürler

Sayfayı Paylaş