1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Mercan Cikleti Cins Ayrımı ?

Başlığı 'Tür ve Cinsiyet Belirleme Portalı' kategorisinde Balıkci54 tarafından 24 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Balıkci54

Balıkci54

İsim:
    Tunahan FURUNCUOĞLU
    Benim biri 12 cm boyunda biri 9 cm boyunda 2 mercan cikletim var akvaryum 90 litre ama mercanların cinsini bilmiyorum arkadaşım verdi kendisi taşındı balıklar bana kaldı ? 2014-03-23 23.22.10.jpg 2014-03-24 20.57.51.jpg

Alparslan bunu beğendi.
  2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Genellikle erkek olan daha parlak ve renkli, yüzgeç uçları sivri oluyor...:)

Balıkci54 bunu beğendi.
  3. Balıkci54

Balıkci54

İsim:
    Tunahan FURUNCUOĞLU
    Sence dişimi erkek mi ?

4. Balıkci54

Balıkci54

İsim:
    Tunahan FURUNCUOĞLU
    Birde Akvaryum yapmayı planlıyorum 10 tane mavi prenses beslemem için kaç litre akvaryum gerekir ?

5. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Tunahan imkanının elverdiği kadar büyük yap derim, cikletler geniş alan taze su isterler 300-500 litre gibi...

Balıkci54 bunu beğendi.
  6. Balıkci54

Balıkci54

İsim:
    Tunahan FURUNCUOĞLU
    Abi ben daha yeni başladım arkadaş vasıtasıyla forumu da güzel buldum hem öğrenmek hemde arkadaş bulmak açısından çok 250 litre bir akvaryum seti kaç paraya gelir bana ?_

7. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    İkinci el ilanlarında uygun akvaryumlar oluyor, daha sonra yeni akvaryum bakarsın...;)

8. Balıkci54

Balıkci54

İsim:
    Tunahan FURUNCUOĞLU
    Ben yaptırmaya karar verdim 3 adet camım var zaten, bana 45 lira cam masrafı çıkardılar yaptıracağım bu gün 200 litre akvaryum, akvaryumuma gereken iç malzemeler nelerdir ucuz ve hesaplısından ?

Sayfayı Paylaş