1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

merhaba arkadaşlar akvaryum için yardımm

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde leonidass tarafından 18 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1. leonidass

leonidass

İsim:
    yasin kazan
    Merhaba arkadaşlar;

Akvaryumum 250 lt. 120*40*50 boyutların da ilk kez başlıyorum tatlı subalığı olarak. Karmada yaşayabilen göze hitap eden yavru alabileceğim bir karma yapmak istiyorum. Fikirlerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum.

Dip not : bu hobiyi mesut yıllar aşıladı...

2. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
  3. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Yasin bey aramıza hoş geldiniz.

Bu hobiyi Mesut hoca aşılamışsa, hayat mavide demeniz yakındır. Gelin siz mavi ile başlayın en iyisi, iki kere masraf yapmayın.:)

4. leonidass

leonidass

İsim:
    yasin kazan
    Mesut hocada öle diyo :) ama inanın şu aralar olmaz. Bu işin sonu mavi öğretti Mesut abi tatlıdan başlayalım şuan. Aslında celenger ve ciklet bir de yunus istiyorum.

5. leonidass

leonidass

İsim:
    yasin kazan
    Dediğim gibi göze hitap etmeli ilk amaç herkez onu istiyo ama :) celenger ciklet bide yunus karması yapmak istiyorum. Yardımınızı bekliyorum.

6. myillar

myillar Marmara Tuzlucu Üstad Üye

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR
    Arkadaşlar Yasin aynı şirkette çalıştığımız değerli bir kardeşimizdir hobiye merak saldı kurdu akvaryumu karma ciklet ve pengasus merakı var ben tabiki onu ileride maviye ikna ederim. Yasin tür konusunda hala karar veremedi 275 litre bir tankı var iç filtre dış filter var dipdede silis kum mevcut su 2 gundur dınlenmede bakalım yardımlarınızla bı karar versın ne besleyeceğine balık işi kolay.

7. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hoşgeldiniz;

Mesut aşıladıysa hobiyi yakında Kartal sahile gelirsiniz bizimle. :) Umarım istediğiniz türe karar verir ve beslersiniz.

Sayfayı Paylaş