1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Merhaba arkadaşlar :)

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde HayrettinKonya tarafından 6 Ocak 2012 başlatılmıştır.

1. HayrettinKonya

HayrettinKonya

İsim:
    HAYRETTİN GÜLMEZ
    Merhaba arkadaşlar; Yaklaşık 10 yıl önce İstanbul da görev yaparken bir akvaryum aldım, canlı doğuranlardan beslemeye başladım, 5-6 ay sonra evdeki akvaryumların sayısı üçe yükselmişti, canlı doğuranlar, Cichlidler, ismini bilmediğim balıklar, yavrular… derken tayinim Şırnak’a çıktı, iki akvaryumu akrabalara hediye edip pılıyı pırtıyı toplayıp tek akvaryumu da yanımıza alarak Şırnak’a gittik, akvaryum boş, balık yok; Şırnak küçük bir şehir, tek akvaryumcu var ondada Japon dan başka balık yok, mecburen Japon beslemeye başladık, bir yıl kadar sonra bir arkadaşımdan yeni doğmuş sarı prenses yavruları aldım, Japonları elden çıkarıp sarı prenses beslemeye başladım, prensesler büyüdü, yavruladı, yavruları da yavruladı, biz tam düzen kurduk derken hooop tayin Konya ya, tekrar pılıyı pırtıyı toplayıp Konya ya geldik, o güzelim prensesler yolda sizlere ömür. Muhabbet kuşu merakı, muhabbet kuşu üretimhanesi, sultan papağanı, cennet papağanı, hint bülbülü derken kanatlıları bırakıp tekrar yüzgeçlilere dönüş yaptık, şu an elimde biri eski (150 litre) birisi de yeni (50 litre) iki akvaryumum var, 50 litrelik olan akvaryumu kurdum, lepistes beslemeyi düşünüyorum, bu hobi den ne kadar bıkarsanız bıkın bir yerde akvaryum gördünüz mü hemen iğlinizi çekiyor ve dayanamayıp mutlaka evin bir köşesine bir akvaryum kuruyorsunuz.

Tekrar herkese merhaba

Yasin K. bunu beğendi.
  2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Merhaba arkadaşlar :)

Hos geldiniz aramiza.

Tayinler bile sizi koparamamissa bunun adi gercek akvaryum hobisidir bence. Aslinda bir sekilde akvaryumda olusan sorunlar dahil bu tarz ugraslar hobiyi canli tutuyor biz farkinda olmadan.

Insalla hobiyi aramizda daha keyifli yaparsiniz...

3. The_ReligiouS

The_ReligiouS

İsim:
    Bekir YÜCEL

Aramıza hoşgeldiniz Hayrettin bey; tespitleriniz için şöylenecek tek kelime harfi harfine doğru olur. İnşallah diğer akvaryumunuzu da kurmak nasip olur. Canlı kayıplarınız için üzüldüm. Akvaryum tanıtımınızı da en ısa sürede görmek dileği ile.

Sağlıklı balıklar.

4. takturk

takturk

İsim:
    tolgahan aktürk

Hayrettin bey hoşgeldiniz. Keyifli forumlar,sağlıklı balıklar..

5. Emre_E

Emre_E

Yer:
    Manisa

Hoşgeldiniz Hayrettin Bey, keyifli paylaşımlar ve sağlıklı balıklar dilerim...

6. penqun

penqun

İsim:
    Haktan KAYACAN

Aramıza Hoş geldiniz Keyifli Bol paylaşımlar dilerim.:cicek:

7. HayrettinKonya

HayrettinKonya

İsim:
    HAYRETTİN GÜLMEZ

Herkese teşekkürler, lepisteslerin ilk yavrularını aldım, canlı yem vermek istiyorum, mikro kurt ve su piresi versem lepistes yavruları yermi, yardımcı olursanız sevinirim

8. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Lepisteslerin için canlı yem index sana yardımcı olur. Çekirge dahil birçok alternatif var.

Düzenleme: 13 Mayıs 2016
  9. HayrettinKonya

HayrettinKonya

İsim:
    HAYRETTİN GÜLMEZ
    Portal Canlı Yem İndex bölümüne baktım ama mikro kurt hakkında bir şey göremedim, portalda yeni oldugumdan mı bulamadım acaba, mikro kurt kütürü bulup lepistes yavrularını mikro kurt ile büyütmek istiyorum, mikro kurt hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 13 Mayıs 2016

Sayfayı Paylaş