1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Merhaba Arkadaşlar...

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde arifemre99 tarafından 9 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. arifemre99

arifemre99

Yer:
    ankara
    İsim:
    arif emre
    Selamlar sevgili dostlar. Bugün itibari ile aranıza katıldım. Kısaca kendimden bahsetmek gerekirse Ankara'da ikamet ediyorum. Su altı sporları (scuba, zıpkınla balık avcılıgı serbest dalıs) ile ilgileniyorum. Daha once tatlı su akvaryumum vardı artık deniz akvaryumuna gecmeyi düsünüyorum ve bu minvalde internetteki arştırmalarım sonucunda akvaryumportalı ile tanıştım ve gercekten siz değerli arkadaşların bir cok yararlı yazısını okuyup deniz akvaryumu konusunda temel bilgiler edinmeye başladım. Yavaş yavaş kafamda bu bağlamda kurulum konusu olusmaya başladı. Biraz cekinerek başladığım bu yolda siz değerli arkadaşların başını sorularımla cok ağrıtacağım :)
    Öncelikle ankara bolgesinde malzeme/canlı tedariği konusunda guvenebileceğim akvaryumcular tavsiye edebilirseniz cok memnun olurum. Sağlıcakla kalın.. Arif.

Kadir16 ve Alparslan bunu beğendi.
  2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Merhaba öncelikle Portala hoş geldiniz, istediğiniz şekilde ki akvaryumu kurmanız dileğiyle...:)

arifemre99 bunu beğendi.
  3. Bot

Bot

İsim:
    kadir yasar
    Merhaba hoş geldiniz.

arifemre99 bunu beğendi.
  4. murat parin

murat parin

Yer:
    pendik/istanbul
    İsim:
    murat
    Arif bey Akvaryum Portalına hoşgeldiniz.Ankara köfte lobisi daha iyi bilir ama ****** akvaryum ankara şubesinden yardım alabilirsiniz.Acele etmeden kafanızda ne istediğinizi canlandırın ekipman ona göre şekillenecektir.

******* Akvaryum | Akvaryum Portalı

arifemre99 bunu beğendi.
  5. SuSKuN-BoLu

SuSKuN-BoLu

Yer:
    Bolu
    İsim:
    isa yıldırım
    Hoş geldiniz.

Sayfayı Paylaş