1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Merhaba Ben Can Alkan

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde blackthunder tarafından 15 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

1. blackthunder

blackthunder

İsim:
    Can ALKAN
    Merhabalar,ben Can ALKAN.Kardeşim çok istiyor diye doğum gününde aldığım küçük bir akvaryum ve japon balıklarıyla bu hobiye başladık,şu an balıklarla sadece ben ilgileniyorum ve çok hoşuma gitti :) Bu site çok güzelmiş,soracağım çok şey var malum daha yeniyim :)

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hoşgeldiniz portala. Sizler soru soracaksınız bizler bildiğimiz ve elimizden geldiği kadar yanıtlayacağız. Buranın amacı bilgi paylaşımlarında bulunurken keyifli zaman geçrilmesidir.

Aradığınızı bulmanızı dilerim...

3. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Can bey hoşgeldiniz,keyifli paylaşımlar dileriz.Siz istediğiniz kadar soru sorun sıkılmadan her türlü bilgi ve desteği elimizden geldikce tüm dostlarımızla size yardımcı olacağız.

4. blackthunder

blackthunder

İsim:
    Can ALKAN
    Hoşbulduk saolun.Böyle güzel bir siteyi yapanlara da ayrıca teşekkür etmek isterim,
    Herkese keyifli paylaşımlar...

5. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Portalımıza hoşgeldiniz Can bey, keyifli paylaşımlar dileriz...

6. mustafa karaeli

mustafa karaeli

İsim:
    MUSTAFA KARAELİ
    Aramıza hoş geldiniz Can bey.Çok daha büyük akvaryumlar kurmanız dileğiyle...

7. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk
    Siteye hoşgeldin arkadaşım. Evet süper bir site kesinlikle memnun olacaksın ben de üye oldum kazandım :D

8. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Hoşgeldiniz sorularınıza hertürlü cevapları burada bulacaksınızdır. Bence ondan önce tüm konuları geçmişe kadar tarayınız... Bu size daha fazla bilgi ve deneyim kazandıracaktır.

9. blackthunder

blackthunder

İsim:
    Can ALKAN
    Saolun.Fırsat buldukça bakıyorum zaten konulara,özellikle de japonlarla ilgili olanlara.Çok şey öğrendiğimi de belirteyim...

10. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Portalımıza(ailemize) hoşgeldiniz. Umarım keyifli vakitler geçirir v güzel paylaşımlarda bulunursunuz.

Sayfayı Paylaş