1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Merhaba Bende Geldim

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde Bademdereli51 tarafından 9 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1. Bademdereli51

Bademdereli51

İsim:
    Serdal KARACA
    Selam arkadaşlar bende geldim bu güzel foruma. Kendi çapımda acemice akvaryumla uğraşmaya çalışıyorum. Evimde 1 erkek SP ile 5 adet dişi SP var. 15 adet ise kendi üretimim olan yavrum var. Artık sizinle hem eğlenip hemde eksikliklerimi gedirmek istiyorum.

Yardımlarınızı esirgemeyeceğinizden şüphem yok açıkçası çünkü siz bir akvaristsiniz bilmem yanılıyormuyum. Herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum tanıştığıma memnun oldum.

Deniz YILDIZ ve YIKIKTEMO bunu beğendi.
  2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hoşgeldiniz Serdal Bey.

İnşallah keyifli paylaşımlarla hobiden daha fazla zevk alacak ve tabi boş zamanlarınızda keyifli zaman harcayacağınız bir ortam bulursunuz. Amacımız elbette herkesin sadece sorunsuz akvaryuma sahip olması değil, çok daha ileri yönlendirerek daha üst noktada türleri barındıran ve yine daha üst noktada akvaryumlara sahip olunmasına vesile olmaktır. :ay:

3. balyoznuri

balyoznuri

İsim:
    Aytekin Öztürk
    Serdal bey aramıza hoşgeldiniz. Keyifli paylaşımlar.

4. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Hoşgeldiniz Serdal bey, umarım keyifli vakit geçirirsiniz.. Bol paylaşımlar.. Bu arada güzel bir koloniniz var maşallah bize akvaryumunuzu tanıtırsanız çok memnun kalırız.. :)

Saygılar...

5. berkan

berkan

İsim:
    berkan yıldız
    Hoş geldiniz Serdal Bey.

Sayfayı Paylaş