1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Merhaba değerli akvaristler

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde Fatihkibar tarafından 29 Ekim 2011 başlatılmıştır.

1. Fatihkibar

Fatihkibar Guest

Cevap: Merhaba değerli akvaristler

Teşekkür ederim adaş, çok kısa sürede bende forumlarda paylaşımlarda bulunacağım fakat öncelikle şu forumu bir bitireyim çok kabarık oku oku bayağı bilgi var bitmiyor hazıra konmakta bize yakışmaz arayarak tarayarak forumu didikliyoruz. İlgi alakanıza misafir perverliğinize içtenlikle teşekkür ederim.

2. FERRA

FERRA

İsim:
    murat şahin

Herkese merhabalar adım murat torna tesviye ve alimyum kaplama ustasıyım evliyim isanbul'da oturmaktayım yaş 30 bu hobiye baslayalı cok olmadı daha yeni emekleyen bir cocuk gibiyim desem yerin'de olur balık beslemek ve akvaryum yapan arkadaşlarım vardı boş işler olum bunlar dedigim günleri hatırlıyorum bu hobiye nette ölece gezinirken bir bitkili akvaryum görmemle baslayıp aşık olmam'la yola devam ediyorum 2 ay önce forumumuz'da okudugum takip ettigim abilerimin yazıları tavsiyeleri ve dıy takiplerim sonun'da bi akvaryum alıp işe koyulmakla basladım cok kazık yedim diyebilirim kumu alırken gübreleri, bitkileri,t5'ler olsun cok kazık yedim :( ve kurdum co2'yi dıy olarak yaptım ve cok işime yaradı glossalar mükemmel bi hal almıstı ama hanım sagolsun akvaryumu patlattıgın'da dünyam yıkıldı ve 1 ay ara verdikden sonra gecen hafta tekrar 100x40x60' olan bi akvaryum alarak yılmadan devam dedik ama bu sefer hersey profesyonel olarak yapmaya karar verdim ve arastırmaya son gaz devam co2 tüpü komple sistem topraklar gübreler, uv filtresi armatör v.s olarak aklım'da planladıgım yolda son gaz yola devam etmekteyim bir aksilik olmazsa tüm kurulum asamalarını burdan resimleyerek abilerimin. ve ustalrın fikrini alarak burdan paylasacagım su pc'yi bi satabilsem malzemelerimi alacam :crazy1: cok konustum galiba tekrar'dan tüm forum üyelerine ustalara ve abilere saygılar pardon:gif

3. penqun

penqun

İsim:
    Haktan KAYACAN

Aramıza hoş geldininiz Fatih abi ve Murat abi.Keyifli bol paylaşımlar dilerim.super:gif

Fatihkibar bunu beğendi.
  4. FERRA

FERRA

İsim:
    murat şahin

Hosbulduk Haktan inşallah güzel paylaşımlar paylaşacağız.. :der:

5. Yılan Avcısı

Yılan Avcısı

İsim:
    Üzeyir demir