1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Merhaba dostlar

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde Özkan41 tarafından 15 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. Özkan41

Özkan41

İsim:
    Özkan
    Öncelikle kendimi tanıtmak isterim ismim Özkan yaşım 13 telefondan yazdığım için biraz yanlış yazabilirim şimdiden özür dilerim.akvaryumum 160 lt brüt. 144 lt net tır sarı prenses yetiştiriyorum tanisirken bir soru sormak isterim sarı pereses 6 adet var onların yanlarına hangi balık türünü koyabilirim çiklet olarak ,akvaryumumu biraz daha iyi anlatırsak silis kum 3 adet büyük bol delikli tas hava motoru ve 100 wat isitici isimlendirme olarak resının floresan ampulün u kullanıyorum yanına tür olarak başka ne tavsiye edersiniz ayrı bütün portala "MERHABA" diyorum...

2. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Cevap: Merhaba dostlar

Özkan hoşgeldin keyifli paylaşımlar dilerim tatlısu konusunda üstadlar en kısa zamanda soruna yanıt verecektir.

3. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
  4. Özkan41

Özkan41

İsim:
    Özkan

Bende yunusla gördüm ama benim akvaryum hacminin düşük olduğunu okumuştum onda başka tavsiye bekliyorum üstadlardan ..... :)

5. penqun

penqun

İsim:
    Haktan KAYACAN

Aramıza hoş geldin.Keyifli bol paylaşımlar dilerim.

6. The_ReligiouS

The_ReligiouS

İsim:
    Bekir YÜCEL

Özkan öncelikle hoş geldin. İşin aslına bakarsak tankın 2. bir tür için yeterli gelmez. Ancak balık sayısını çok düşünmezsen 1-3 oranında Mbuna türlerinden olabilir. Yada mavi prenses iceman eklenebilir. Ancak abartmadan.

7. apokozan

apokozan

İsim:
    abdurrahman

Arkadaşlar sorunlarımızı nerden yazabilyoruz yeni üye oldumda bilgi verebilir misiniz?

8. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Hoş geldiniz.

Tatlı su veya tuzlu nedir bilemiyorum ama hastalık konusu ise hastalık tedavi, yeni başlıyorsanız hobiye Hobiye Başlangıç Portalı bölümüne konu açabilirsiniz.

9. emrank

emrank

İsim:
    Emre

Aramıza hoş geldin kardeşim, keyfili forumlar dileğimle.

Sayfayı Paylaş