1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Merhaba Hatay'dan

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde metallurgist tarafından 31 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. metallurgist

metallurgist

İsim:
    Gültekin Güler
    Merhaba arkadaşlar,

Ben Hatay İskenderun'dan aranıza katılıyorum. 1000*500*500 mm ebatlarında bir tatlı su akvaryumum var. İçerisinde doğal tür olan deniz levreği besliyorum. Şu an epey büyüdüler, kendime bir havuz yapmak istiyorum.

Alparslan ve YIKIKTEMO bunu beğendi.
  2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hoş geldiniz, levrek ilginçmiş.:) Akvaryumun fotoğraflarını görmeyi çok isteriz. Keyifli paylaşımlar.

3. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Merhaba hoş geldin abi.
    Bir konu açıp Deniz levreğinin yavrularını fotolu olarak görmek isterim...:)

4. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Silivri/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay
    Merhaba hoşgeldiniz...Valla bende merak içindeyim...Foto isteriz gerçekten de :)

5. metallurgist

metallurgist

İsim:
    Gültekin Güler
    Aslında geçen video çekmiştim beslerken. Sardalya ile besliyorum.

Size çok ilginç gelecek ama akvaryumum balkonda arkadaşlar balkonum kapalı değil. 1200 m3/saat debili bir dış filtre ve bir kafa motoru ile yürütüyorum. Aslında geçen yaz

7 levrek yavrusu 2 minekop yavrusu ve 2 adet çipura yavrusu vardı, maalesef elektrikli hava motorunun contaları patlayınca sadece 12 cm boyunda bir levrek canlı kalmıştı.

Sonra 20 cm lik iki levrek yakalayınca yine devam ettim. Şu an 25 cm boyunda 2 adet levrek ve bir adette 20 cm boyunda levrek mevcut.

Bayram tatilinde 9 gün yanlız bırakınca su bulanmış hele bir eski formuna kavuşturayım fotoğrafları ekleyeceğim.

Sayfayı Paylaş