1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Merhaba

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde bettacı tarafından 4 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bettacı

bettacı

Merhaba ben Emre Toruk.Bir bettacıyım.2 bettam var:Birisi crowntail (Taç kuyruk) betta diyeri ise splendens ( Tül kuyruk ) dişi.Aynı zamanda bir malawi cichlid akvaryumum var.İçerisinde snow,sarı prenses , iceman,yunus cinsleri var.Vatoz da vardı ama bugun sizlere ömür.Çiftleşme asamasında olan snow prensesimin yaptığı yuvayı temizlerken gözlerimin önünde vatozumun gözünü kopardı.......Bettada ve cichlidde sizlere yardımcı olmaya çalısacağım.Beni buraya YIKIKTEMO bey davet etti.Ben de kendisini kırmadım.Geldiğim için mutluyum.

2. bmehmetyavuz

bmehmetyavuz

Ynt: Merhaba

Merhaba Emre hoş geldin. Bizde seni aramızda görmekten mutlu olduk.
    Saygılar, keyifli paylaşımlar...

3. bettacı

bettacı

Hoş bulduk.Bu arada yeni geldim söylemeye çekiniyorum ama isim hitabı olarak ilk dakikada problem yaşadım ilk mesajımda.Yani forumda ''ad:'' bölümünü doldurmak zorunlu olsa süper olurdu.

4. avşarbeyi

avşarbeyi

Emre bey hoş geldiniz.Umarım paylaşım ve katkılarınızdan bizi mahrum etmezsiniz.
    Ayrıca Temel abinin sizi davet etmekle son derece bir karar verdiğini ve teşrifinizle bzi sevindirdiğinizi bilmenizi isterim.

5. bettacı

bettacı

Elimden geldiğince yardım etmeye ,paylaşım yapmaya çalışacağım.

6. furkan

furkan

Aramıza hoşgeldin Emre. Keyifli paylaşımlar.

7. okan_yetisensoy

okan_yetisensoy

Hoşgeldiniz, keyifli paylaşımlar.

8. emmi_06

emmi_06

İsim:
    Özgür ABAY

Hoşgeldin Emre.Vatozun içinde çok üzüldüm.Malaviler hiç acımıyorlar diğer cinslere.

9. bettacı

bettacı

Sormayın.Hiç bişeye insafları yok.Balığın gözünü nasıl patlattı hala inanamıyorum.Açıcası şimdi vatoz almaya çekiniyorum.Lobio almayı düşünüyorum

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş